Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a stílusa ennek a kalapnak?...

Mi a stílusa ennek a kalapnak? Hol kapható?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon megtetszett ez a kalap, és valami hasonlót szeretnké venni. Persze nem lenneb baj ha találnék egy ugyanilyet, ugyanígy boltban ami olcsóbb, de nem tudok erre a kalapra rákeresni. Fogalmam nincs angol vagy magyar nyelven milyen típusú kalapnak nevezik ezt?


[link]


Valaki tud esetleg ajánlani valami hasonlót (amennyiben nálunk nem lehet hozzájutni) vagy olyan boltokat, ahol be lehet szerezni ilyesmit? Köszönöm


2011. okt. 1. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában minden ruhaboltban ilyen stílusú kalapokat árulnak(sajnos nem tudom mi a megnevezése).Ajánlom a New Yorker,Bershka,H&M,ill bármelyik fiatalok körében népszerű boltot.Esetleg még Springfield,Pull and bear..ezekben tuti van.(bár max csak műbőr szerintem).Nekem szalmás anyagból van világos,és a közepén fekete anyaggal(new yorkerbe került kb 3ezerbe)


A képen található kalap Harley Davidson márka-ez ritkaság itt mo-n,nem tudom sajnos hol árulhatják :(

2011. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!