Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen árban lehet vásárolni...

Milyen árban lehet vásárolni a Háda turikban? Darab vagy kilós? Mi minden van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kilós, és olyan kettőezer-valamennyiről indul kilója, hétvégén mérettem egy átmeneti kabátot, kettőezerhatszáz lett volna, ha viszem. Amúgy minden van, óriási választék, de hamar lefosztják, és hiába van többszáz cucc olyankor már. Bontás után tök jó táskákat vettem. Amit nagyon hiányolok viszont, azok a ruhák, csak pár darab, mármint nem alsó, és nem top, hanem egyberuha. Na, az nincs. Bontás után menj.
2011. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahova én járok Háda, ott elég sok egyberuha szokott lenni.


Vannak felsők, nadrágok, szoknyák, cipők, táskák, kabátok, pulóverek, kardigánok, fehérnemű, lakástextília...

2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérvári vagyok, itt 3 Háda üzlet van:


1. Hétfő: 1490/kg

Kedd: 1190/kg

Szerda: 890/kg

Csütörtök: 590/kg

Péntek: 190/kg


Egy szóval tudnám jellemezni, hogy itt mi minden van: SZEMÉT

Undorító, koszos, büdös, kinyúlt rongyok.


2. Darabáras

Felsők: 800-2000 Ft között

Ruhák: 1500-4000 Ft között

Szoknyák: 1500-3000 Ft között

Cipők: 1500-4000 Ft között

Táskák: 1000-2500 Ft között

Ezen kívül rengeteg fehérnemű, harisnya, pizsama, most pulcsik, farmernadrágok, kabátok, stb.


A kínálat tökéletes, minőségi, és döbbenetesen szép darabok vannak a kínai boltokhoz közeli áron, talán még alacsonyabban, nagyságrendekkel jobb minőségben és sokkal jobban is néznek ki. Én személy szerint imádom ezt az üzletet, szoknyák és ruhák tömkelege megtalálható itt, amik az én kedvenceim, és méretben is találok mindig jót, pedig nekem L-XL-XXL kell :) Gyakran szokott lenni 50%-os leértékelés is, akkor nagyon nagyon megéri.


3. 2990 Ft/kg


Itt még soha nem jártam, de nemsokára meglátogatom :)

2011. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami nálunk van Háda, baromi drága! Darab áras és nem mondanám szépnek, tisztának a ruhákat! Az eladók bunkók, össze-visszaság van, férfi a nőivel, pulcsi a nadrággal keverve! Én jobban szeretem a kisebb turikat.
2011. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Debrecenben most fog nyílni és azért voltam kíváncsi, hogy mik a tapsztalatok.
2011. okt. 1. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!