Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma este még erős lenne a...

Ma este még erős lenne a csizma templomba?

Figyelt kérdés
Fél nyolckor kezdődő istentisztelere megyünk a párommal és úgy terveztem, hogy felveszek egy fehér garbót, fekete szoknyát harisnyával meg egy szép fekete csizmát. Már ki is készítettem őket csak félek, hogy hülyének néznének a csizmában, hiába lesz este hűvös ma napközben nagyon meleg volt, szerintetek be merjem vállani a csizit?
2011. szept. 18. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és annyi kérésem lenne, hogy hétig írjatok légyszi!
2011. szept. 18. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy templomban szerintem senki nem azt fogja figyelni, hogy hogy vagy felöltözve, de ha valaki mégis észreveszi, akkor se fog hülyének nézni. nyugodtan vedd fel :)
2011. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Háááát.. nem tudom.

Én már csak azért is néznék rád furcsán, mert szerintem még nincs olyan hűvös, hogy csizma kelljen.

DE!

Ha Te így érzed, akkor persze, semmi akadálya, hogy felvedd.

2011. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor csizmában megyek, egyébként az is a csizma mellett szól, hogy abban sokkal kényelmesebb a lábamnak mint a magassarkúimban (szandált, papucsot meg sarut meg nem szívesen vennék templomba). A templom meg úgy 15 perc a házunktól gyalog.

Megnéztem a kinti hőmérőt, most 27 fokot mutat, remélem azért odafelé nem lesz nagyon melegem a csiziben. A templomban meg visszaúton már úgyis hidegebb lesz.

2011. szept. 18. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Már túl későn olvastam a kérdést, de azt javasoltam volna, hogy vállald be a csizmát. Odabent úgyis jóval hűvösebb van.

Végül mi lett a döntés? Felvetted a csizmát? Milyen harisnyával?


L/32

2011. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felvettem a csizmát! 40denes egyszínű fekete harisnyanadrággal. Egy picit mondjuk meleg volt az utcán, de kibírtam, holnap a délelőttire megyünk (11-től van), még gondolkodom, hogy felvegyem-e vagy válasszak inkább körömcipőt?
2011. szept. 24. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lemaradtam a múlt vasárnapi eseményről. Mi volt? Csizma vagy körömcipő?
2011. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!