Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen márkájú öltöny?

Ez milyen márkájú öltöny?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen, vagy ehhez hasonló öltönyt venni, de nem tudom hol.Egy kis segítség jól jönne. Esetleg ötletek,tapasztalatok hogy hol vegyek hasonlót?

[link]


2011. szept. 12. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A kép alapján a márkát nem tudom megállapítani, de szerintem nincs is rá szükséged. Ez egy teljesen szokásos szabású férfiöltöny, talán annyi különbséggel, hogy a nadrágba nem vasaltak élt (de lehet, hogy van benne, csak nem jól látszik a fényképen). Jól áll Csabának, mert tökéletes a méret és elegáns a sötét szín.

A legtöbb öltönyszalonban találhatsz hasonlót vagy bármelyik valamire való férfiszabó tud ilyet készíteni a méretedre. Javaslom, hogy nyomtasd ki a képet és vidd magaddal az üzletbe (vagy e-mail is jó megoldás lehet), azzal, hogy neked ilyesmi kell. Arra figyelj, hogy jó anyagból legyen, és ha a méret rendben van, akkor rajtad is ugyanilyen jól fog mutatni, akár Armani, akár Kovács János szabómester gyártotta.

Egyébként én nem ilyen nyakkendővel hordanám, de ez már más kérdés.

2011. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!