Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak jó turkálók Budapes...

Ssup kérdése:

Hol vannak jó turkálók Budapesten?

Figyelt kérdés
Vintage darabokat keresek, jó minőségben, nem túl drágán.
2011. szept. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

én itt vásárolok

2011. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én itt nem találtam, amikor az itteniben voltam.
2011. szept. 9. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
de nézz szét a többiben is
2011. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még soha, egyetlen turkálóban sem találtam szép darabot, csak pár "egynek jó lesz" dolgot vettem, kb. 3-at. Voltam már 3 Hádában, és legalább 5 másik angol használtruhásban is, mert mindenki írja hogy mekkora kincseket talál...

Pedig nem nekem van UFO ízlésem, mert Orsay-ben, C&A-ban, HM-ben vásárolok egyébként, New Yorkert is szeretem és no name butikokat a plázákban, de valahogy a turkálók nekem abszolút tükrözik a nevüket....lehet turkászni mindenféle cuccot, de hogy kinek mi a kincs, hát az szubjektív, ez kiderült számomra az évek során. Évek óta kutatom a turkálók titkát, és még nem jöttem rá mi bennük a jó az olcsóságon kívül :)


Sokan írják hogy címkés Zara, meg jaj, címkés bőrdzseki ami eredeti amerikai, hát, életemben címkés ruhát még nem láttam turkálóban. Biztos van, de nem láttam.

2011. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, nehéz jó darabokat kifogni, de én már találtam párat. Azért érdekelnek, mert Amerikában mindig nagyon jó ruhákat szereznek turkálókból. Amúgy van nálunk is több "luxus turkáló" amik igenis jó minőségű és márkás ruhákat árulnak.
2011. szept. 9. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

én olyan cipőket ruhákat találok melyek vadi újak címke, ár rajta és mindig megnézem a címkéket és volt olyan cipő ami vadiúj volt és 68-70 euró lett volna én meg megvettem egy ezresért meg rengeteg zara,h&m, pimkie és stb márkás cuccokat találtam érdemes árú cserekor menni és akkor biztos találsz jó dolgokat én minden héten benézek na meg árú cserekor olyan dolgok vannak csak el kell szánni magad

én ajánlom mindenkinek 16/l

2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!