Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a nővérem szalagavatójára?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz, de már most meg akarom rendelni, most fog szalagavatózni. Én 13 éves vagyok, és egy kicsit duci.

Megköszönném, ha írnátok, és ha linkelnétek ruhákat, oldalakat! Köszönöm nektek ( előre is ) ! :)


2011. szept. 4. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

arra figyelj,hogy azért ne legyél csinosabb tesódnál

elvileg most ő lesz a közép pontban

2011. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szerintem ez még jobb,mint az első :)


18/L

2011. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egybe ruhát, alá valami sötétebb harisnyát, és egy magassarkút, lehetőleg öltözz úgy hogy ne legyél túl csinos de mégis elegánsabb annyira hogy az utcára is ki merjél vele menni. Estélyi ruhákba ne gondolkozz. És kezdj el egy kicsit fogyózni ha ez téged nagyon zavar :)
2011. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, de én azért valami divatosabbra, és s.z.e.x.i.s.e.b.b.r.e gondoltam. Más?? :)
2011. szept. 11. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nemtom, akkor

[link]

[link]

de 13 vagy, és ez a nővéred szalagavatója, nem pasizni mész... [?] nem értem, miért kell szexis ruha

2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mert még fiatal vagyok-.- és jól akarok kinézni... azt ne mondd,hogy te ennyi idősen nem akartál?? akkor ott nem velem van a gond:D

de azért köszi(L) ezek már jobbak:D

2011. szept. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!