Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel ehhez a cipőhöz?

Mit vennétek fel ehhez a cipőhöz?

Figyelt kérdés

[link]


A lényeg, hogy a szára ilyen hosszúságú. Ehhez hülyén néz ki egy csőnadrág, mert picit kilóg a lábszáram, nem? Úgy gondoltam, hűvösebb napokon egy harisnyával, cicanadrággal, plusz szoknyával, tunikával jól nézne ki. Szerintetek? Illetve melegebb időben esetleg miniszoknyával, rövidnadrággal, nyári felsővel? Vagy ti hogyan hordanátok?

Amúgy az enyém is fekete, ugyanott helyezkedik el a cipzár, a sarka is ilyen magas, de a hátsó részén, a sarka felett vannak kis fémkörök, vagy hogy is mondjam. :)

16L


2011. szept. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az tökéletes hozzá. Leginkább egy fekete harisnya vagy egy hosszú szárú cicanadrág illik hozzá, egy hosszított pulcsival. Nekem ez a kedvenc összeállításom. :)
2011. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csőnacival sem rossz, nagyon csinos cipő!
2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon csini *.*

szerintem egy "elegánsabb" csőnacival elmegy, de tökéletes amit leírtál :)

2011. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyári dolgokkal szerintem nem passzol, mert ez őszi cipő. Nekem is van ilyen 'szabású' cipőm, ha harisnyazoknit veszel a csőnacihoz, abszolút nem gáz, hogy egy pár miliméter kilátszik a lábadból. De én is szoktam szoknyával+harisnyával is hordani, úgyis jó.
2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csőgatyával ha veszed, akkor fekete zoknit húzz bele és senki nem szúrja ki a kis rést :D
2011. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szija! Tökéletes amit irtál hozzá, esetleg sötétebb rövid-, térdnacival is jól nézne ki :) És feltűnő arany, ezüst, esetleg színes ékszerek hozzá :)
2011. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!