Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit fessek a pólómra? (elég...

Mit fessek a pólómra? (elég gyorsan kellene )

Figyelt kérdés
Tesipólóra szeretnék festeni, mert vannak régi fehér pólóim amit annak idején vettünk mikor még ducibb voltam, és most fogytam bele. Azért szeretnék festeni rá mert egy kicsit átlátszik és ez engem zavar.Kézügyességem jó, az már megvan a hátuljára mit festek: 2 szemet és alá azt hogy "Mert nekem hátul is van szemem!":) Általában elég kreatív vagyok, de most nem igazán jut eszembe semmi.Szeretem az oroszlánokat, de semmi olyan képet nem találtam amit szívesen viszontlátnék a pólón. Magamtól meg nem igazán tudom megfesteni mert az eddig nem igazán ment.Szeretem még a fantázia dolgokat, de még nem jött ihlet. Kérlek segítsetek! Köszönöm szépen!
2011. szept. 2. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Most nem vagyok kreatív hangulatomban... Rohadtul nem, szóval bocs a szuper ötleteimért.

Csinálhatsz olyat is, hogy az elején jövök, a hátán meg megyek.

Csinálsz rá nyancatet...:DD Vagy találj ki magadtól vmi oroszlános dolgot. Oroszlán futkos vagy mittudomén.:)

2011. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyan catet nem csinálok az száz:D.De az simán lehet hogy oroszlánkirályt festek rá...Azért köszi az ötleteket!És a gyors választ.Még jöhetnek a kreatívkodni vágyók!:)
2011. szept. 2. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] itt nagyon jó minták vannak.
2011. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pindur-pandurok?:D hello kitty? snoopy?
2011. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd egyszínűre, mondjuk feketére(most ősszel úgy is a fekete-fehér az egyik divat) vagy olyanra, ami illik a pólód hátulján lévő rajzhoz. Szerintem ennyi elég, mert különben már giccses lenne. Vagy ha nagyon akarsz mintát, akkor először fesd be egy vagy több színűre, és utána mintázd hipóval. Egy fentebbi kérdésben le van írva, hogyan kell.
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!