Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nőiesítsem a fekete...

Hogyan nőiesítsem a fekete bőrdzsekimet?

Figyelt kérdés

van egy fekete bőrdzsekim (valódi bőr, bár férfi, de én imádom, olyan vadul nézek ki benne), és ha felveszem, akkor mindenki azt hiszi rólam, hogy motoros vagyok, ezért én szeretném kicsit nőiesíteni a kabátot. Mit tegyek vele? Derékig ér, nagyjából így néz ki: [link]

mit hordjak vele?

előre is köszönöm a segítséget

19/L


2011. szept. 1. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép, élénk színű sál feldobná:) Nekem mondjuk fekete szövet kabátom van, de a rózsaszínes-pirosas sálam nagyon jól mutat mellette, többen is mondták, hogy feldobja a feketét:)
2011. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a sál tényleg jó 5let:)
2011. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy rózsa is nagyon feldobná! Én a fekete blézeremet lágyítom azzal, hogy rátűzök egy színes, selyemből sodort rózsát, nagyon jól mutat rajta.
2011. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. szept. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!