Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért éri ez meg a New Yorkernek?

Miért éri ez meg a New Yorkernek?

Figyelt kérdés
Ma vettem 6 ruhadarabot 2940 Ft-ért. Egyik sem szakadt, lyukas vagy ilyenek. Levettem az akciós matricákat, és összeszámoltam, h mennyit kellett volna eredetileg fizetnem, és kicsit meglepődtem amikor az jött ki, hogy 19840 Ft. Ez hogyhogy megéri nekik?
2011. aug. 30. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző kollekcióból van, senki nem akarja venni. De így is megéri nekik, hiszen így is többet kell fizetned érte, mint amennyibe a gyártása került.
2011. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert a gyártási költsége kb. darabonként 200 ft. Max...

Nekik meg megéri leárazni a megmaradottakat, hiszen így viszik mint a cukrot. Eredeti áron valószínűleg a fele a nyakukon maradna.

Amúgy én nagyon szeretem a new yorkert, rengeteg ruhám van onnan, de nem mondhatnám, hogy jó minőség...A cipőik meg a fehérneműik elég tartósak szerintem, a ruhák nálam viszont 1-2 hordás után már bolyhosodnak, sokszor cérnák állnak ki belőle, stb.

2011. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én 8-at vettem 1790-ért és én is elgondolkodtam rajta...de szerintem a beszerzési ár a töredéke sincs annak, amennyiért ők árulják ezeket. de én boldog vagyok:D
2011. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a bolyhosodás dolog sajnos igaz, de jobbat nem is várok ennyi pénzért..:D
2011. aug. 30. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

énis ma vettem 2 felsőt darabonként 290 ftért :D

mikor megláttam else akartam hinni h így leárazták.

2011. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most ilyen learazasok vannak? Ket hete meg nem volt semmi...
2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hétvégén voltam, de még akkor sem találtam jó cuccokat leárazva. :/ Amúgy igaza volt az egyik előttem szólónak, a fehérneműik nekem is nagyon jók, sokáig bírják, azonban a ruháik szörnyűek, állandóan kinyúlnak, van, amelyik ki is lyukadt, ócska az anyaguk. Biztos nem valami sok a gyártási költség, így megéri nekik még így is. Röhej, amúgy milyen drágán van pofájuk eladni.
2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!