Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a csipke ruhahoz milyen...

Ehhez a csipke ruhahoz milyen LAPOS sarku cipo veheto fel?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlo a ruham: [link]

A kulonbseg annyi, hogy kb terdig er, nem ennyire hosszu.


El kell kisernem egy ismerosomet valahova, ezt vennem fel, az alkalomhoz teljesen jol illik, csak nem vehetek fel magassarkut, mert akkor magasabb lennek, mint a kiserom.


Mutatnatok olyan cipot, ami jo lehet hozza? Hatha van olyanom raktaron.

Ez pl szerintem passzolna, de semmi kedvem kizarolag egy alkalom miatt kiadni penzt egy cipoert, mas elkepzelesem nincs. [link]

De ha adtok otletet hatha talalok valamit a szekreny melyen...


2011. aug. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Egy egyszerű, fekete egyszínű magassarkú is menne hozzá szerintem! :)
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első: leírta, hogy magassarkút nem vehet fel, mert akkor magasabb lenne mint a másik illető:)

a kérdezőnek, szerintem egy fekete, vagy színben hozzáillő balerinacipő is illene hozzá.nem kell annak is csipkésnek lenni, mint ami képet mutattál.olyanod van esetleg?

2011. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne viselj csipkét csipkével,nem annyira jó ez a cipő amit linkeltél.Egy sima fekete balerina jobban menne hozzá.


21/L

2011. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, csak fekete és szép legyen, mármint neked tetsszen! :)


14L

2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!