Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rajtam kívül olyan 19-20...

Van rajtam kívül olyan 19-20 év körüli lány, aki szeret a New Yorkerben vásárolni? :D

Figyelt kérdés
állítólag csak buta tinilányok szeretik. Én viszont szoktam egy-egy jó ruhát találni ott, meg csomó cuccot tök olcsón tudok onnan beszerezni. Mindenki mondja, hogy az Orsay, a Zara stb. a legjobbak, de ezek nekem elég drágák. Még a H&M az, ahol jó cuccokat lehet kapni jó áron.
2011. aug. 29. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkán ott is találok olyan darabot,ami "megéri a pénzét",mert azért elég drágák ott is a ruhák,viszont alig van bennük még anyag is...:/ nem mondhatnám minőséginek,de,amikor találok valami normális,jó darabot,az azért télleg jó..:D
2011. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En nagy neha talalok 1-2 cuccot, de a minsege is hagy kivetnivalot maga utan... :S
2011. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek ott vásárolni. Hülyeség hogy buta tinik vásárolnak ott...szerintem xD

Különben is kisvárosba lakok ahol semmi üzlet nincs szóval utazni is kell. És nem fogok BP-re menni egy hülye zara vagy mittom mi miatt mert ott "jó minőségű cuccok vannak". Persze biztos nagyon király cuccok vannak ott, de biztos drágák is. Nekem megfelel az olcsóbb is meg nem szeretek nőiesen öltözködni.

17/L (bocs tudom hogy 19-20 éves lányokat kérdeztél :D)

2011. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek ottz vásárolni,de leginkább akciósakat szopktam venni,mert azok nagyon megérik,a drágára meg nem mindig van pénzem:D
2011. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en biztosan nagyon gaz vagyok, mert 28 eves vagyok es szoktam ott vasarolni. Nem azt mondom, hogy onnan oltozkodom, de ha vasarolni megyek, akkor mindig benezek. Szoktam venni fehernemut, vettem farmer rovidnadragot, felsot, stb. Hozzateszem, hogy en soha sehol nem a legfrissebb divat szerinti 500 meterrol felismerheto divatholmikat keresem, mert elegge kialakult mar a sajat izlesem, de mindenhol talalok 1-2 ruhat, ami nekem is jo lehet.

Sot, a ferjem is elkiser neha es o is szokott talalni ott 1-2 dolgot.

2011. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem vagyok UFOXD

Csak azért, mert az ilyen "nagyon divatos" barátnőim olyan viccesek, amikor veszek valami új cuccot, és amikor meglátják, egyből kérdezik, hogy

- Aaa dejó, ezt hol vetted? baromi jól néz ki!

- A New Yorkerben.

És ilyenkor vágnak egy olyan pofát...xD Egyből nem is olyan jó:D Ennél már csak az a viccesebb, ha a ruha nem a New Yorkerből, hanem a C&A-ból vanxD Ez a toplistájuk alja. Ja, nem. Az a Háda turkáló:)

2011. aug. 29. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, és a Newyorkerből is szoktam vásárolni, de csak ha valami akciós, pár száz forintért igazán megéri, egy felső, cipő, és ezerötért nadrág, vagy egy ruha.
2011. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!