Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek suliba atlétát...

Felvennétek suliba atlétát (fiúk)? 17/F

Figyelt kérdés
nemtom, nekem eléggé olyan cigós, már bocsi a kif-ért, de elég jó módú suliba járok, elég erős, nem egyházi, csak azért eléggé jó tanulók vannak ott, ti elmennétek 1 atlétába?, h elégsok mindenem kilátszik, a testem egészen alakul és azért kérdem, mert szeretem, de nemtom mitszólnának a tanárok, v vkik
2011. aug. 28. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El, simán. Sőt, el is megyek. :) Nem tudom mit értesz az alatt, hogy alakul a tested, gondolom valamit sportolsz. Én azt mondom, ha valamiért megdolgozol, azt ne félj kimutatni. 16f :D
2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint nem el, hanem fel :D
2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

fel, de nagyban függ milyen a testalkatod. mármint így másik nem nézőszögéből.

tanárokat nem vágom mennyire "engedékenyek" de szerintem elv. nem para.


16L

2011. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 éve kondizok, szval a testem egész jó:D, és jólis érzem magam atlétába, meg előnyös is ugyebár, csak énmég a sulinkba senkit nem láttam abba(évvégén)
2011. aug. 28. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmennék persze, nem nagyon érdekel ki mit gondol. Nekem is elég sok minden nem tetszik másokon mégse foglalkozok vele, ő dolga.
2011. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is pont most egy éve kezdtem el kondizni :D..első voltam
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de válaszolok:)

Azokon a fiúcskákon akik éphogy elkezdtek kondizni és két apró dudortól megnő az egójuk szerintem nevettségesen áll.Annyira látszik,hogy mutogatni akarják magukat,de még nincs is mit.Nem akarlak leszólni,mert nem tudom milyen a tested,de egy év alatt még senki sem tud szép izomtömeget felszedni,hacsak nem nyomsz valami cuccot(annak meg nem sok értelme)

Ha kigyúrt állatokat látok atlétába,az már más,tetszik és igaz,hogy megdolgoztak érte,de nekem valahogy akkoris túl hivalkodó.Inkább egy testre feszülő póló(nem izompóló azért),szerintem sokkal férfiasabb és aki izmos,annak ígyis látszanak az idomai:) De te tudod.

22/L

2011. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy póló sokkal esztétikusabb, meg azért iskolába, főleg a tiedben, nem valószínű, hogy jó szemmel néznék. Max vegyél fel rá egy inget, stílusosan, aztán ha nagyon meleged van akkor vedd le!

18L

2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, rajtam az 1 év sokat dobott, akárki rámnéz látja h kondizok, és szeretik is, azért szeretem az atlétát mert abba látszik a széles vállam is

a porokról meg nemszeretek mindenkivel vitázni, nemtudsz olyan kondist, aki legalább 1 éve gyúr rendszeresen és nem használ étrendkiegészítőt, amibe leginkább fehérje meg szén-hidrát van ami ugyebár, olyan mintha rengeteg húst meg rizst ennék... :D

köszi a válaszokat!:)

2011. aug. 28. 21:55
 10/12 anonim válasza:
Én is feszülős pólót ajánlom:) Viszont, én ha atlétában akarok menni, akkor úgy szoktam, hogy rá veszek egy kockás inget, félig kigombolva, és ha vége a sulinak, és a barátnőmmel sétálunk, akkor leveszem:)
2011. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!