Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy pakolnak ilyen táskába...

Hogy pakolnak ilyen táskába sulicuccokat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


hogy a könyveket és a füzeteket a táskán belül így rakjátok:I

I

I(állítva)

vagy:---(fektetve)

csak azért mert mindenhogy("eldeformálódik"a táska..)


2011. aug. 27. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy ami kényelmesen belefér azt belerakom, ha pedig már annyira zsúfolásig van hogy hülyén néz ki akkor a többi cuccot a kezemben egy mappában viszem. :)
2011. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ melyik irányban hosszabb a táska :) amúgy én csak lightos napokon szoktam ilyen táskába pakolni, egyébként conversebe szoktam.
2011. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát... hány éves vagy?

mondjuk 14 évesen még csomó cuccot hordtam, tuti nem fértem volna el egy ilyen táskában. Most már viszont alaposan leredukáltam a dolgokatxD Csak azt viszem, ami nagyon szükséges. Mármint - bár ezzel nem dicsekednék, egy idióta vagyok - az elmúlt két évben, 10.-ben és 11.-ben egy csomó tantárgyból nem írtam, például töri, nyelvten, irodalom... még füzetem sem volt. Szóval simán elfértem:D És mondjuk a 2. táskában lazán el lehet férni, de az 1. képen lévőt szerintem csak olyan lusta disznók hordják suliba, mint én. Mert hogy abba nem fog beleférni mondjuk egy nap a matek, a töri meg a biosz felszerelésed például, az fix.

2011. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző: nem szólt meg a tanár?:O vagy azt mondta, hogy úgy jegyzetelsz ahogy akarsz? mondjuk az is megoldás, ha csak papirokat viszel, amiket otthon beillesztesz külön mappákba nem?
2011. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!am 13 éves vagyok:DD
2011. aug. 28. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyrészt úgy volt vele a tanár, hogy neki mindegy, mit csinálsz, csak tanuld meg az anyagot. Hogy írsz-e, vagy sem, az a te dolgod.

Amúgy az az egy biztos, hogy nem fogok olyan helyen továbbtanulni, ahol ezekre a tárgyakra szükségem lenne, úgyhogy - bár tényleg nem vagyok rá büszke - egyszerűen nem tudnak érdekelni, szinte mindig valami olyan tárgyat tanulok ezeken az órákon, amelyek érdekelnek. Biosz, kémia, nyelv stb. Az írásbeli viszont olyan könnyű belőlük, hogy lazán megírnám akár most ötösre:) A szóbeli meg... hát azt hiszem, az lesz, ami lehúzza majd a jó írásbelimetxD A magyar-töri tanárunk elég liberális beállítottságú, külöösebben nem izgatja, bár azt hiszem kicsit bántja a dolog...

2011. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem roszból,előző hány éves vagy?Fiú/lány?
2011. aug. 30. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
lány, és 19 éves. most fogok érettségizni. És orvosira készülökxD De becsszó, kémiából és bioszból topon vagyok:D Épp ezért tunyulom el a többi tantárgyat, mert duplázni fogok, szóval senkit nem fog érdekelni, hogy az év végi bizonyítványomban milyen jegy állt mondjuk a töri mellett:)
2011. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!