Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet "skinny" sötétebb...

Hol lehet "skinny" sötétebb kék női farmert vásárolni, olyat, aminek testhezálló az alja?

Figyelt kérdés
vagy esteleg"straight", -csak egy picit nem feszül az alja? Olyat szeretnék, ami csípőfazon és nincs túl kikoptatva, legjobb, ha nem is nagyon van koptatva és nincs belekapva géppel, nincs kirongyolódva. Sajnosn a zaraban mostanság az összesen valami ilyen rongyosított hiba van. Lehet, hogy ez a divat. De nem tetszik. Melyik márkájú mennyibe kerül?
2011. aug. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján ugyan olyat vettem a kínaiban.
2011. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OH, mennyiért?
2011. aug. 26. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
múlt héten vettem egyet 5e-ért az Arénában, a New Yorkerben. Van egy csomó jó dolog leárazva:) Vagyis remélem, hogy még mindig van, mert akkor még hétfőn vennék pár dolgot.
2011. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2000-3000 körül
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
F&F Tesco, 3700 Ft
2011. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösziii!!! Megnéztem az F&F kollekciót, hát, 3700-et abszolút megér, azt hittem 7-8 ezer alatt nem lesz. Amúgy aki akar vegyen még idén, mert nagyon azt hallom, hogy a trapéz farmert visszahozzák a divatba és akkor általában úgy szokott lenni, h másmilyent nem is kapni....Az F&F-es farmer anyaga nem gagyi, ugye? A kép alapján még a ZARA-nal is jobb...számomra az a márka egyre csúszik lefele...sajnos.
2011. aug. 26. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, én is nagyon meglepődtem, csak megláttam a Tescoban, gondoltam megnézem mennyiért vesztegetik, láttam hogy 3700 :D na mondom jó, akkor felpróbálom. Azt tudni kell rólam, hogy utálom a farmernadrágot, egy van (mostmár kettő :)), általában télen-nyáron farmer miniszoknyát hordok. Akkor veszek meg egy farmert, ha tetszik a fazonja, és ha kényelmes amikor felpróbálom. Na, ez a nadrág szerintem nagyon kényelmes, és nagyon jó az anyagja is. Sajnos a Zarát nem igazán ismerem, nem tudok ahhoz viszonyítani.
2011. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ha ennyire bevált, meg fogom nézni. A derekánál csípőfazon vagy amolyan hasadig, köldöködik felérős? Szerintem nem lenne ez rossz, mert a farmer elég hamar tönkremegy...egyszer rámfröccsent valami sáros cucc, és azóta se jön ki, szinte kimarta az anyagot, fehér pöttyös lett, szóval kuka és drága volt eléggé....farmerben főleg nem számít a márka, a jó fazon és szín kincset ér. Meg az, hogy nincs beszaggatva rongyosra, mintha hibás lenne itt-ott.
2011. aug. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!