Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolhatnék olcsón...

Hol vásárolhatnék olcsón vintage cuccokat?

Figyelt kérdés
van valamilyen bolt miskolcon avgy a környékén vagy esetleg pesten?
2011. aug. 26. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is gondban voltam először, amikor oda kerültem, hogy vintage cuccokat akarok venni. Sajnos a pénzügyi helyzet nálunk nem túl fényes, így nekem is olcsón kellett megoldanom. Ekkor jött az ötlet: turkáló. Sok turkálóban voltam már, de egyik sem nyerte el az ízlésemet, kivéve a Hádát. Számomra kincsesláda az a trukáló, nagyon sok vintage cuccot hozok haza mindig. Rengeteg ruha márkás, semmi bajuk, és az is biztos, hogy nem jön velem szembe az utcán. És persze, ezt mind nagyon olcsón. Nem tudom, te hogy viszonyulsz a használt ruhákhoz, de szerintem mindenképpen meg kéne próbálnod valamelyik normálisabb angol turit, ha nem is a Hádát. Amúgy azt hiszem, Miskolcon van is ilyen Háda.

Remélem, tudtam segíteni! :))

2011. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZIII! :D
2011. aug. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!