Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan készítsek ejtett vállú...

Hogyan készítsek ejtett vállú felsőt?

Figyelt kérdés

Először is...nem arra a "ferdénlenyisszantoméskészis!" típusra gondolok...nincs valami "szakszerűbb" eljárás???:)

esetleg aki csinált már ilyet (házilag),az tudna linkelni képet róla???

Igazából szeretném normálisan megcsinálni,beszegni a szélét...stb..:)

(ha van valamilyen varrásminta lerajzolva azt is fogadom)

Köszi:)


2011. aug. 22. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
De jó hogy feltetted a kérdést, ez engem is érdekelne, remélem valaki válaszol! :D
2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) akkor "sorstársak" vagyunk....már régóta szeretnék ilyet csinálni,mert nincs normális otthoni felsőm(de tényleg:)) csak ilyen hülye bő pólók....:S ez a szabásminta feldobná kicsit..:)
2011. aug. 22. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] Ezt rögtönöztem. ^^ Kicsit béna lett, de azért remélem kivehető.:)
2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D vidám lett az egész napom...:) ez aranyos...nos ami a véleményem illeti,én meghagynám mindkét ujját...azt mondod vízszintesen egyenesen kell elvágni?...végülis most,hogy belegondolok tényleg vízszintesen kell,van is egy vett ejtett vállú felsőm,de pont úgy úgysem tudnám megcsinálni..mindegy,köszi az illusztrációd!:)
2011. aug. 22. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem pont vízszintesre gondoltam, hanem úgy hogy az ujját. :) De akár meg is hagyhatod és akkor a nyakánál vágod csak, úgy is jó lesz:)
2011. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

Szuperjó dolgok vannak rajta, és nagyon jól magyaráz.

2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huh,nagyon köszi:)
2011. aug. 22. 23:47
 8/8 A kérdező kommentje:

a legjobb: [link]


nem is hittem volna,hogy ilyen könnyű...:)

2011. aug. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!