Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bizonytalan vagyok. Szerintetek?

Bizonytalan vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval sokan mondják hogy fekete és fehér nem való esküvőre, namármost én nekem az lenne az ötletem h így öltözök fel:

fekete szoknya

fehér alapon "abroszminta" ami fekete, mivel van hozzá öv fekete öv

3cm-eres fekete magassarkú(tudom még kicsi vagyok hozzá de anyának is 40-es a lába és így "örököltem":)

kis tartó? nem tudom minek hívják, barna alpón kis fekete rózsák, abba lesz a telefonom.

Bizonytalan vagyok, hogy ezt felvehetem-e, mert ugye illetlenség a fekete+fehér+piros, szerintetek?

12L


2011. aug. 18. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet nem tudnál róla mutatni? Ahogy én elképzeltem ijesztő de lehet,hogy teljesen másra gondoltam. Esküvőnek amúgy annyi a lényege: ne öltözd túl a menyasszonyt :)
2011. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok képet mutatni, egyátalán nem borzalmas, szép, csak a színek miatt vagyok bizonytalan:(
2011. aug. 18. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg: Tetszik Neked? Ha igen, akkor szerintem vedd fel. Ha Neked tetszik, akkor biztos nem rossz :)
2011. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi(:
2011. aug. 18. 09:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek ment a zöld kéz(:
2011. aug. 18. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lesz rajtad piros? (az szerintem kimaradt)amúgy a fekete-fehér szerintem teljesen jó. én esetleg még vennék fel hozzá egy szürke bolerót:)
2011. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lesz rajtam piros csak ugye azt a sem illik felvenni, fekete zakó lesz rajtam(:
2011. aug. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!