Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen táska jó...

Szerintetek ilyen táska jó suliba, vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nem nagyon szeretem a hátizsákokat,inkább a válltáskákat,viszont eddig semmi jót nem találtam,ami tetszene.Most viszont az egyik oldalon megtaláltam ezt:


[link]


[link]


Nagyon tetszik,de nem tudom,hogy suliba megfelelő lenne-e.Szerintetek?

És még valami:Ha tetszik a táska,akkor szerintetek melyik jobb fekete vagy fehér?

Köszönöm :)


15/L


2011. aug. 16. 22:20
1 2
 11/18 cherry. ***** válasza:
100%
De igen, igaza van az előttem szólónak, hogy ettől LE FOG SZAKADNI A HÁTAD !
2011. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ,mindenkit felpontoztam.


Igazából nekem is a fehér jobban tetszik,de mégis inkább a fekete felé hajlok a koszolódás miatt.Ami pedig a hátamat illeti,tudom,hogy nem túl egészséges válltáskát hordani,de a hátizsákokat nem tűröm el,úgyhogy muszáj lesz kibirnom az ilyet.

2011. aug. 16. 22:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen táskát akarsz vegyél, de ne iskolatáskának. Annak hátizsák való, millió féle van, bőr, színes, bármilyen divatos mintás, márkás. De nem azért hordja más sem mert annyira szereti.

Egy nagyobb könyv el sem fér ebben a válltáskában. És tényleg tönkrevágja a gerinced, a válladat lehúzza, huzamosabb hordás után olyan ferde leszel mint egy nyomorék, már bocsánat, de az igen csak csúnya lesz. Neked ez komolyan megéri? Nem azért mondom hogy cseszegesselek, hanem azért mert nekem is azért ferde a gerincem mert félvállon hordtam a táskát régen, mert akkor az volt a menő... de te ne legyél ilyen hülye. Ezt nem lehet helyrehozni. 15 évesen már fel kell fognod hogy ez nem játék.

2011. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem jó iskolába,és igazából a fehér jobban néz ki,de a feketét venném a koszolódás miatt..... :)
2011. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, és én a feketét választanám.
2011. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ilyen táskám van, feketében. Én a gimi utolsó évére vettem, mert már nem kellett olyan sok cuccot hordani, mint korábban, mert sajnos tényleg nem fér el benne sok könyv. A nagy föci atlasz egyáltalán nem megy bele, és a spirál füzetek is csak úgy, hogy kicsit meghajlítva. Úgyhogy, ha sok könyved lesz, akkor más táska után kell nézned. Mondjuk az ilyen kis alakú könyvekkel nincs gond, de ha azzal telerakod, akkor a reggelinek már nincs helye. Egyébként ha tele van, akkor tényleg volt, hogy már fájt a vállam, de kevésbé megterhelő, mint azok a válltáskák, amik a csípődig vagy az alá is leérnek.

20/L

2011. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete jobban tetszik, de én inkább tornatáskának tudnám elképzelni.
2011. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Egyelőre nem veszem meg,nézelődök még,ha nem találok jobban,akkor viszont maradok ennél. :)

Még1szer köszönöm a segitséget :)

2011. aug. 18. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!