Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Netről, milyen oldalakról...

Netről, milyen oldalakról szoktatok rendelni cipőket, ruhákat, ékszereket, sminkeket?

Figyelt kérdés
Legfőképp az ilyen japán oldalak érdekelnek, ott szinte minden van, de persze más oldalakat is szívesen várok! Köszönöm segítségeteket!
2011. aug. 14. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

rendelni teszveszről szoktam (most ezt rendeltem: [link] ez tök jó! )

de ha rendelnék máshonnan az a rakuten lenne és az japán ! [link]

2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maniaextreme.hu
2011. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért,csak érdekelne, hogy működik ez a tesz-vesz-es vásárlás.:))

Első válaszolótól kérdezném elsősorban, hogy pontosan hogy is kell ilyen oldalon rendelni, és utána mennyi idő, amíg kiszállítják? Vagy valahova érte kell menni? Bocsánat, nem tudom, ez hogy működik.:S

Postaköltség nagyon sok?Vagy csak annyit kell fizetni, amennyi a feltüntetett ár?

2011. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző: ha megnyertél egy licitet/vásárolsz automatikusan küldenek egy mailt benne az eladó mailcímével és felveszed vele a kapcsolatot. a szállítás különböző lehet, lehet hogy előre kell utalnod a pénzt és az eladó elküldi a terméket postán, de személyes átvétel is lehetséges. a postaköltség általában fel van tüntetve, én most taiföldről rendelek és 1000 forint a postaköltség. hogy mennyi idő alatt érkezik meg az függ a feladás módjától és a távolságtól is. amit én most rendelek várhatóan 30 napon belül megérkezik.
2011. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a segítséged!:))
2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs mit!:3
2011. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

zsibvasar.hu

cserebere.hu


olcsóbb, mint a vatera meg a teszvesz és ugyanolyan szépek a termékek! :)

én is imádok böngészni a boltokban, de a hülye adó meg egyéb szabályok miatt már minden nagyon drága mindenhol, ezért rászoktam a netes vásárlásra (itt olcsóbb mert az eladónak nem kell fenntartani boltot)

2012. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!