Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekbe a mostanában divatos...

Ezekbe a mostanában divatos vászoncipőkbe mindegy, hogy zoknival vagy anélkül bújik az ember?

Figyelt kérdés

Arra a virágmintásra gondolok, amit a tescoban lehet kapni.

A balerinám feltörte a sarkam, de azért valami nőiesebb cipőt szeretnék, nem sima sportcipőt, csak félek, hogy ennek is bántani fogja a pereme.

Meg azért a divat szempontjából is érdekel, hogy zoknival vagy anélkül jobb-e.


2011. aug. 12. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy de azért jobb egy pamut titokzoknival!
2011. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy pamut bokazokni sosem árt, ha nem akarod, hogy büdös legyen a lábad :)) a divat szempontjából viszont jó lenne, ha a zokni nem látszódna ki.
2011. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mind1. Nekem is olyan van és mind2 módszerrel szoktam hordani. Zoknival annyi a gond hogy az enyém pl fog (a fekete) így pár fehér zoknimból szürke lett plusz csak bokazoknival vedd fel szerintem. Az én lábam pedg zokni nélkül sem törte fel egy nagy sétálós napon sem (pedig érzékeny az ilyenre a lábam) de jobban izzat + nekem már 2 ilyenfajta cipőm is volt a tescobol és a talpbetétük mind2-nek darabokra vált. szóval jobban jársz ha már az elején raksz bele valamit.

15/L

2011. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én new yorkerben vettem ilyen cipőt. A talpbetét kb 5 méter után összegyűrődött és szétment benne. Vettem bele zseléset amúgy is. Deichmannba lehet kapni balettcipőhöz való zoknit. Nah az ebbe tökéletes. A többi kilátszik sajnos. 2pár 1000Ft :(

Amúgy kényelmes.

2011. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak mezítláb vedd fel ! Én minden cipőm mezítláb horfom, mert az a divat, és én is most akarok venni fekete

vászoncipőt, és azt is mezítláb fogom hordani !!!

2013. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!