Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » November elejen lagziba kell...

November elejen lagziba kell mennem, mit vehetnek fel?

Figyelt kérdés

Akkor mar reg vege az eskuvo szezonnak,a kis estelyikben tuti szetfagynek.Nem intezhetem el sima nadragkosztummel.,mert lehendo sogornomnek lesz az eskuvoje,szeretnek elegans lenni.

Ha esteleg tudtok kuldjetek kepet.Elore is koszonom.

Nincs modom ekezetekkel irni bocsanat mindenkitol!


2011. aug. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem nyugodtan mehetsz ruhába, de a következő tippeket tudom adni:

1. keress valami "vastagabb" anyagot, ne a nyári lebbenős áttetszőket, már önmagában is jobb.

2. HARISNYA!!!

3. Kintre vehetsz csizmát (pl. út, templom stb.), bent lecserélheted körömcipőre

4. BLÉZER! Ha jó a ruhád, simán találsz hozzá egy szép blézert és az nagyon csini.

5. Sok ruhához vannak kis kabátkák, az is jó megoldás

6. Kintre vehetsz nyugodtan szövetkabátot (ne pufidzsekit!!!), az elegáns és melegít.

7. Valószínűleg benn meleg lesz, így nem kell nagyon aggódnod, csak a kinti dolgot kell megoldani egy jó kabáttal, harisnáyval, cipővel. Viszont ha nagyon fázós vagy, akkor mondom nyugodtan vegyél kis kabátkát, akár elegáns kardigánt.

Mi is novemberen megyünk eljegyzésre, én tuti ezt fogom. Egy dögös ruci a kabát alatt :)

2011. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja: azt elfelejtettem írni, hogy választhatsz hosszú ujjú ruhát is, az is nagyon szép lehet.
2011. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
halasan koszonom
2011. aug. 13. 06:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!