Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyeneket Budapest...

Hol találok ilyeneket Budapesten, lehetőleg olcsón? (több lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna, hogy hol találok Roxfortos egyenruhakellékeket. Ez elég hülyén hangzik, nem tudom biztosra, hogy vannak e ilyenek, csak a sálról tudom, hogy létezik. Konkrétan Griffendéles sálat akarok venni magamnak, mert megszállott Harry Potter rajongó vagyok. De ha van rá pénzem, és létezik másféle "varázsló" kellék is(em varázspálca, arra nem költenék, csinálok fadarabból xD) azokat is megvenném. Rövidre fogva, valaki nem tud ilyenről? Ha igen, akkor egy címet örülnék, ha megadnátok, a bolt nevét, me a címen kívül valami eligazítást, mert egy utcanévből nem jövök rá, hogy hol van :P
2011. aug. 8. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak ezt [link] ismerem, budapesti, viszont az árak nem alacsonyak... de azért remélem segítettem!
2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
o.O hát igen, ez minden, csak nem olcsó :D De köszi a segítséget, itt is vannak olcsóbb, jópofa dolgok ;) <3
2011. aug. 8. 18:04
 3/6 anonim válasza:
London, Abszol út. Majd elkísérlek mugli pénzt váltani a Gringottsba. :D
2011. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksi, de előbb faragjunk varázspálcát, hogy át tudjunk meni a foltozott üstnél xD
2011. aug. 8. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem pont a sálat annyira nem nehéz megcsinálni, ha tudsz/ráérsz kötni, vagy van egy aranyos nagymamád akitől lehet ezt kérni valamilyen ünnepre, stb :)
2011. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj erre én is gondoltam, de egyik nagymamám sem az a kötögetős fajta, én meg pláne nem xD
2011. aug. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!