Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen stílusú lányokról? Melyik stílus jön be jobban?

Figyelt kérdés

1.: [link]

[link]

[link]

[link]


2.: [link]

[link]

[link]


2011. aug. 5. 14:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

2.

Egyébként nem tudnád megmondani, hogy hívják a 2-on a lányt?

2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Mindegyik képen én vagyok.
2011. aug. 5. 22:17
 23/28 anonim ***** válasza:

az 1-es lány tudom hogy kicsoda (roxinak hívják, am nem ismerem) :O fültágítója is van, ami már elszakította a fülét, 40 mm-estől nagyobb asszem :O durva..

egyébként ronda mind2. semmi szépet sem látok bennük. festik az arcukat, a szőke a haját, pc-sek. blöee :P

kedves Kérdező! írhattad volna, hogy vegyek be Daedalon-t, mielőtt megnézem a képeket! :D

2011. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
a második még elmegy, az első meg ocsmány azokkal a piercingekkel...nem tudom miért kell valakinek így elcsúfítania magát. különben helyes lány lenne.
2011. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeket! "az 1-es lány tudom hogy kicsoda (roxinak hívják, am nem ismerem) :O fültágítója is van, ami már elszakította a fülét, 40 mm-estől nagyobb asszem :O durva.." Még mindig ugyanaz a két lány, még mindig Roxi vagyok, 52mm-es volt a fülem, és nem szakadt el.:D
2011. aug. 6. 08:22
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy ki a 2-on a lány, mert ilyen hajat szeretnék én is! Nagyon szép a hajad :)
2011. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen, de csak egyszerű kékesfekete:) Elöl szőke lenne, de befogta ilyen lilásra:s
2011. aug. 6. 09:06
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a színével semmi gond! Főleg a fazon tetszik nagyon! :)
2011. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!