Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek állásinterjúra?

Mibe menjek állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Mivel meleg van, ezért ez a két lehetőség adott:

1. farmer térdnadrág+csinos kockás ing+papucs

2. ezüst csíkos térdnadrág+fehér ing+papucs

Vagy túlzás az ing? Mondjuk..máskor is fel szoktam őket venni, nemcsak alkalmakra. /Adminisztrációs munkakör/

21/L


2011. aug. 5. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a két variáció jó választás! :)


26/N

2011. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Darcy01 ***** válasza:
87%
Szerintem farmert semmiképpen se válassz. Inkább elegáns legyél, mint hétköznapi.
2011. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A bal felső kép pont optimális egy magassarkú szandállal.


Farmert, papucsot NEHOGY felvegyél. Ez egy tiszta, elegáns munkakör, öltözködj is hozzá úgy. :)

2011. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Papucsot, farmert állásinterjúra nem túl hasznos dolog felvenni... A 2. variáció jó lehet, ha a papucsot lecseréled egy cipőre.
2011. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Papucsot semmivel se. Ha divatos, márkás, akkor sem, étterembe se menne el az ember abban.


Vászoncipő, balettcipő vagy legalább szandál. Mondjuk a kettes lehetőséghez. A fehér klasszikus, konzervatívabb szín.


Viszont SZVSZ a farmer is belefér, ha nagyon sötétkék/fekete.


Én 32F ként júliusban szürke hosszú vászon nadrágban, fehér ingben mentem interjúra. Ma is így jöttem dolgozni. A lányok 20-35éves korig vannak itt (iroda, callcenter) fele ing/blúzban fele kevésbé mintás pólóban.

2011. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha még jó rád a szalagavatós ruhád elmehetsz abban is. Ha nem szeretnél abban akkor egy fekete vászon nadrág egy fehér blúz/ing és ehhez illó cipő vagy szandál. Papucs és farmer nem túl jó választás. Bár ha a farmer egyszerű fekete és hosszú akkor azt is felveheted.
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csinos, fekete szoknya, magas derékkal, és egy fehér blúz. Hozzá fekete táska és magassarkú. És én úgy tudom, hogy harisnya is kell, de ebben nem vagyok biztos, csak 9.-ben tanultuk ezeket a dolgokat. :)

16L

2011. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Mibe? Mármint hova? A találkozási helyre gondolom, esetleg az irodájukba.

MibeN? Fent jó válaszok. A 16 éves lánynak meg: az, hogy az iskolában mit tanultok, meg mi a valóság, két teljesen különböző dolog. Minden munkahely más protokollt valósít meg, nincs univerzális ruha.

2011. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a második, de szerintem is felejtsd el a papucsot! Közönséges!
2011. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
A 16 éves lány vagyok. Igen, egyértelmű. De egy állásinterjú, ahol legjobb tudomásom szerint a jó benyomás számít, megkívánja a helyes öltözködést, amibe a harisnya is beletartozik, még nyáron is.
2011. aug. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!