Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor érkeznek az őszi Kollekc...

Mikor érkeznek az őszi Kollekciók a boltokba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágább helyekre augusztus vége szeptember eleje. Átlagosan olyan szeptember-októberben.
2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már vannak :) Vagyis a Tally Weijl-ben tegnapelőtt voltam és ott már kint van a fall-winter 2011. Persze ne a nagymeleg téli kabátokra gondolj (az majd később), hanem ilyen őszi cuccokra.
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj de jó hogy Tally Weijl-t hoztad fel. Milyen felsők vannak? De a nadrág is érdekelne. Egyszerű farmert akarok venni.
2011. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyuszis pólók, ingek, szoknyák, kardigánok, kis színes pulcsik :) Farmerek is, az új kollekciósok 10-12ezer körül vannak, de vannak leértékeltek is nagyon olcsón, de sajnos nagyon sokat elkapkodtak már és nem találtam a méretemben :( (34-36osat)
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és csomóóó cipő 2000-2500 ftért:) én 3at vettem, mert 2t fizet 3t kap akció volt a leértékelt cuccokra :)
2011. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is xxs-es méret kell. Bár én nadrágra nem sajnálom, azért jó lenne ha két nadrág + egy felső kijönne 20.000 Ft-ból. A kedvenc nadrágom is a Tally Weijlból van, és úgy is nadrágot akarok venni,
2011. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!