Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen cipőt venni?

Emolány kérdése:

Hol tudnék ilyen cipőt venni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 28. 16:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez tetszik és kész. Jó lenne hogyha a kérdésemre válaszolnál. Nem érdekel a véleményed azt teszem amit akarok. Jó ? Ha baj lehet menni. Csáá. És kössz a normálisan válaszolóknak !
2011. júl. 29. 13:03
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Nincs kedvem visszaolvasni, de azt hiszem csak én válaszoltam normálisan...
2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
oh értem, szóval akkor az emosok nem emberek. sokkal jobb. értem. szuper. (mielőtt folytatni teccene valaki az előbbieket, egyáltalán sem emós, sem metálos nemvagyok, tudtommal hülye barom sem, azért köszönm a megtisztelő címet, bár ami azt illeti nem pont engem minősít.)
2011. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy, hogy az általam kimondott igazság nektek nem tetszik...
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De én most nem értem hogy miért kellet nekem állni sztem normális kérdést írtam ki az emonak meg ehhez semmi köze. Rólam is lepereg ha nekem állnak. De már ez nekem is elég. Nekem nincs bajom senkivel. És veszekedni sem szeretnék. Szóval ezt inkább hagyuk.
2011. júl. 29. 19:32
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom az emberekkel, csak hát te emós vagy...
2011. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na és ettöl még nekem is fájhat amit csinálasz. Képzeld magad az én helyembe neked se esne jól.
2011. júl. 29. 20:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert amikor te fagyit eszel, beleképzeled magad a helyébe?
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!