Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknál mért lett divat a...

A lányoknál mért lett divat a cicanadrág?

Figyelt kérdés
De úgy minden szoknya nélkül valamikor meg csak szimplán vékony harisnyát vesznek fel hogy kilátszik teljesen a seggük!
2011. júl. 28. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
ne keverjük a leggingst és a cicanadrágot. nagy arányban uaz, csak a legginsek sok esetben nagyon vékonyak, már-már harisnyaszerűek. nekem van tökéletesen átlátszatlan vastag cicanadrágom, és nem tunikával hordom, hanem pólóval. és magassarkúval. nem ízléstelen, nem lóg ki semmim, csak tapad... alakom is van hozzá. aki kövér hozzá, az ne viselje...
2011. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Én nem bánom ki mit hordd, de én semmi pénzért nem venném fel mert szerintem ronda, és kényelmetlen is. A divat meg nem érdekel cseppet sem, nem vágyom rá hogy úgy nézzek ki mint mindenki más. Tény az is hogy a legtöbb nőnek nem áll jól, de ahogy gondolom ők ezt nem látják.
2011. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

A kettő teljesen ugyanaz, csak az egyik idegen kifejezés, a másik pedig magyar! De a jelentése ugyanaz: fejnélküli harisnya.

És pont az az ízléstelen benne, hogy tapad, mintha rádolvadt volna. Közönséges mindenkinek mutogatni a popódat, meg a tevepatád, főleg ha még magassarkúban illegsz-billegsz hozzá. Ha ez az egyetlen módja, hogy felhívd a pasik figyelmét magadra, hát szánlak.

2011. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is gáznak tartjátok, ha mondjuk egy lezserebb csinos fölsővel van felvéve, ami nem hosszú, hanem olyan fenék középig ér? és nem egy feszülős rövid fölső..
2011. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Én gáznak tartom, ha bármilyen mértékben kiteszi valaki cicanadrágban a fenekét. Mutogassa a párjának a tevepatáját meg a seggét is, engem hidegen hagy. Nem vagyok kíváncsi minden ronda, beképzelt leányzó testrészeire.
2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én csak hosszított felsővel hordom, vagy pedig itthonra.. rövid pólóval undorító szerintem is.
2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem 9 van,de mindet a szüleim vették(én nem kértem,hogy vegyenek)am én ritkán veszem fel,de ha igaz akkor csak rövidnadrággal ,vagy valami hosszabb pólóval....és szerintem csak azokon a lányokon áll jól akiknek jó az alakja.pl.vagy egy osztálytársam aki nagyon sovány,és még rövid pólóval hordja,na rajta nagyon szarul nézni...meg szerintem is gáz ha valaki rövid pólóval veszi fel
2011. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ívy1 ***** válasza:
Tegnapelötti 12:37-es író,régen a cicanaci vastag hosszanti bordázott kötött anyagból volt,a 90-es években volt az a fényes fürdőruha anyagból. Amúgy azért divat mert csinos,nőies,kényelmes.
2011. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csinos és kényelmes. Ha meg valakinek az a baja, hogy rátapad a fenékre, és kihangsúlyozza a formáját, akkor az a csőnacik ellen is kampányol? Az is ízléstelen? Esetleg a "trottyos" gatyát meg szexinek tartja, amiben egy kiló kenyér is elfér pluszban? :P


Mert nekem van vastag cicanadrágom, ami direkt olyan fazonú, mintha mintás farmer lenne, tehát hátul például vannak farzsebei stb., de annyiban eltér a hagyományos farmerektől, hogy sokkal kényelmesebb. Nincs benne semmi ízléstelen, ha rövid pólóval veszem fel. Akinek jó segge van, vagy szépek a lábai, azok igenis ne szégyelljék kihangsúlyozni. Akinek meg nem, az így járt, nem neki találták ki ezt a fazont...

2012. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

mint a neve is mutatja cicáknak találták ki nem vizilovaknak :D

akinek jó alakja van,jó feneke,azt egy farmerban is ugyanugy megnézik, ne legyünk féltékenyek egymásra hölgyeim :)

2012. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!