Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trikini bikini vagy fürdőruha?

Trikini bikini vagy fürdőruha?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jön be jobban?

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 27. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj de imádom az egyrészes szexi fürdőrucikat :) Minél kevesebb kivágás, annál jobb.
2011. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Nekem mindegyik tetszik :) Ezért nem tudok választani, de lehet hogy egy zártabb trikini lesz a nyerő..
2011. júl. 27. 10:52
 3/11 anonim válasza:
szerintem bikini jobb mert ha süt a nap és barnulsz akkor pl trikininél elég furi hogy a hasad egyrésze fehérkés marad és ugyanez a sima egybefürdőrucival is :) remélem segítettem 15lány
2011. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima bikini tetszene a legjobban, ha nem csillagmintás lenne, de így inkább az 1. :)
2011. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a trikinik,csak az a baj,hogy elég sok olyan van,ami kimondottan ribis. Most is egy olyat fogok linkelni,de attól még tetszik,csak pl nem venném fel,mert ebben aztán mindenem kint lenne. [link]


De például ezek is tetszenek,és simán felvenném.


[link]

[link]

[link]



26/N

2011. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bikini lesz :)
2011. júl. 27. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a bikinit vagy a fürdőruhát javaslom, trikiniben rondán barnul az ember nagyon... Ha sokat fürdesz, vagy könnyen barnulsz, akkor mindenképpen bikini, mert nem tesz jót, ha a vizes borogatás van a veséden (nagymamám szavai a fürdőruha ellen).

Ha van mit takargatnod, akkor viszont jót tesz egy alakformáló fürdőruci..

2011. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezek közül csak az első tetszik
2011. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
[link] ez monokini.... a trikini az az ami oldalt van kivágva :) [link] bal oldalt... és am imáádom a monokiniket*.*
2011. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lol. A monokini az a bikin felsőrész nélkül, már jóval azelőtt az volt, mielőtt kivágott egyrészesek (ejtsd trikini) divatba jöttek.

Amúgy ha strandra mész és fürdesz, akkor egyáltalán nem baj, ha vizes marad a fürdőruha rajtad, hiszen MELEG van...

2011. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!