Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki melyik markat szereti a...

Ki melyik markat szereti a legjobban, es miert?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem csak egy helyen szoktam vásárolni, minden üzletben mások a jók..pl Zarában nekem a cipők tetszenek, Mangoban a táskák :)
2011. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ruhában,sminkben,cipőben,körömlakkban? :D

vagy mégis miben?

2011. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Zara- nagyon trendi, modern, a Zara Woman farmerek pedig verhetetlenek. Drágállom alapból, teljes áron szinte csak farmert szoktam ott venni mert a kedvenceim leárazásra úgyis elfogynak.


Pimkie- nagyon trendi, csajos márka, nem drága. Minőségre vegyes, néha egy- egy darab érthetetlenül drága, de szerintem az egyik legjobb ár- érték arányú üzlet.


Tally weijl- sima pólókat, trikókban nagyon jó, azok szépek, olcsók, jók, a többi cucc nekem túl giccses meg tinis.


H&M- egyszerűen szuper. :)) Sok az elegáns holmi, amire nincs szükségem, de nagyon jó felsőket lehet venni jó áron :)


Nagyrészt ezekben vásárolok, persze máshol is szoktam , de ezek a fő helyek, ahova mindig benézek :)

2011. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pull and Bear, Bershka gatyáit szeretem főleg, Zarában szinte mindent, csak elég drága. H&M-ben is néha ki tudok fogni jó darabot, jó áron.
2011. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ruha , smink, fehernemu, cipo markakrol varom a velemenyeket , hogy ti melyiket szeretitek a legjobban.
2011. júl. 25. 18:46
 6/19 anonim ***** válasza:

Ruha. Nekem tökmindegy hol veszem és honnan van ha tetszik. Én kínaiban is tudok legalább olyan szép pólót találni amit a H&Mben vagy Taly izékben 3x annyiért lehet venni.


Sminkből,miss sporty (kivéve körömlakk) essence (kivéve körömlakk :D) maxfactor,rimmel london.


Cipő Converse,vagy kínai. Növésben vagyok nincs annyi pénz a világon,hogy minden szezonban legyen egy 7000 fts cipő :D

2011. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Minden tetszik szinte, ami nem sportos ruha/cipő.

Tehát a sportos márkákat nem szeretem egyáltalán.

Pl.: Tally Weijl, Mayo Chix azok mindenképp nyerőek nálam.


Sminknél: Jó az Essence, Max Factor, Loreal, Astor tehát szinte mindegyikkel elégedett vagyok. :) Viszont a Miss Sportytól most vettem egy szempillaspirált, azzal nagyon nem vagyok kibékülve, mert összeragasztja a szempilláimat...800-900 Ft-os szempillaspirál...

2011. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Régebben colosseumot nagyon szerettem, de mára már annyira nem tetszenek, de ki lehet fogni jó darabokat, ha valami olcsót és jót akarok venni akkor a cosmos citybe vásárolok, de tally weijl-be mostanába sokat fordulok, cipőt Deichmann-ban szoktam venni, sminkben az essence a kedvencem és a s-he stylezone.
2011. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

H&M, Mango, Zara: mert tökéletesen passzolnak a stílusomhoz, minőségi darabokat lehet venni.

F&F, New Yorker: csak néha, ha nagyon megtetszik onnan valami, de az F&F-nél nevetséges áron szoktak lenni a ruhák.

cipő: Deichmann, mert lehet igazi bőrt kapni, de igazából bármi, ami természetes bőr

táska: az is vegyes, de a Mango táskákat imádom

2011. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

smink:

Mac-től a szemhéjtus, szempillaspirál, rúzsok

alverde szemhéjfestékek (dm-ben lehet kapni őket)

L.A Makeup: púder, pirosító


fehérnemű:

tezenis

women'secret


ruha:

H&M

Zara

Mango

Pull&Bear

2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!