Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kérjem meg? Hova menjünk?...

Hogy kérjem meg? Hova menjünk? HELP!

Figyelt kérdés
a suli kezdetére szeretnék új cipőd és 2 farmert. anyuval megbeszéltük, hogy augusztus végefelé elmegyünk. de most van egy csomó leárazás. és csak jobb lenne 3 ezerért nem 5-ért venni nacit. hogy kérhetném meg? Ja és az allee-ba vagy az arénába menjünk??(nekem az aréna túl rideg. meg ott nincs stradivarius.)(ja és voltam már az allee-ba tök jó sztem. de az aréna meg közelebb van...)
2011. júl. 23. 09:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és még milyen helyeket ajánlanátok ezeken kívül?? sok helyen láttam a váci utcát.
2011. júl. 23. 09:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sajna hó vége van,és nem hiszem h anyukádnak most lenne erre pénze,ezt inkább a köv. havi fizujábol gondolta megvenni.ne félj,augusztusban is lesznek akciók.
2011. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek akciók akkor is. Kérdezd meg anyudat hogy anyagilag jelenleg hogyan állnátok ezzel kapcsolatban. Mert ha már megvan rá a pénz akkor akár mehetnétek most is, de lehet hogy anyukád következő hónapban menne gondolom akkor szánna rá időt meg minden. Beszélj vele aztán eldöntitek mi legyen. Hogy melyik üzletbe mégy az a te dolgod, ne azt nézd hogy milyen a hangulata hanem a választékot.
2011. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is az a baj, hogy anyud nem tud a bőre alól is előrántani egy 20ezrest, hogy elverje ilyesmire.

Javaslom az olcsóbb, megfizethetőbb boltokat, gyakran a felkapott, agyonhypeolt cuccok a leggagyibbak. Sztem plpáza-pláza, sok különbséget sose láttam közöttük. :D

Amúgy meg anyád elé állsz és megkérdezed, hogy nem mennétek-e inkább most, mert leárazások vannak és talán olcsóbban kijönnétek. Erre vagy azt mondja, hogy oké, vagy azt, hogy nem.

Őszi cipők viszont még nem nagyon vannak.

2011. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a pénz miatt lenne pont jó meg a kövi héten lesz szabin 5 napot és azért gondoltam hogy lehetne egy ilyen csajos nap.
2011. júl. 23. 10:28
 6/11 A kérdező kommentje:
a pénzeset úgy gondoltam h most láttam az árkádi c&a-ba 1800-ért farmert és így olcsóbban kijönnénk.
2011. júl. 23. 10:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

de ha most nem tud ennyit se nacira áldozni akkor hiába.

kérdezd meg és ha azt mondja nincs pénze,értsd meg,akkor a jövö havi fizujábol tudja csak kispórolni.



Ha még igy se érted meg,kéredzd meg mennyit keres,mennyi a fizuja,és le fogsz döbbenni mennyire nem sok az amit be kell osztania egy átlagszülőnek.

2011. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem, ha az Aréna közeebb van, akkor menjetek oda, mert ott van kb. minden, ami az Allee-ban is. Ja és Stradivarius van az Arénában is.
2011. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Arénában van Stradivarius :) De az pont nem a legolcsóbb. Nadrágok kb 7-10ezerért vannak. Vagy többért is :/ Amúgy szerintem inkább az Aréna, mint az Alle,több féle bolt van.
2011. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Stradivarius-ban is most 4-5 ezerért vannak jó farmerok, és van egy csomó leárazás, csak úgy mint a többi spanyol cég által gyártott boltban, a Zarában, a Bershkában és a Pull and Bearben. Ezen kívül kisebb-nagyobb leárazások vannak még C&A-ban, H&M-ben és a többi boltban.
2011. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!