Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és mennyiért juthatok...

Hol és mennyiért juthatok lolita stílusú ruhákhoz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a japán kultúrát, és mivel mindenféle ruhákat kitalálnak, gondoltam beszerzek egyet, mielőtt Japánban vakációznék. :) Úgy hallottam, itthon is lehet ilyen cuccokhoz jutni, mivel Európa szerte nagy divatja van a dolognak. Leginkább márkák, üzletek -esetleg város szerint-, és tól-ig árak kellenének. Ha valaki tud használtan, de épp állapotban, az is jó lenne! Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


bár ezek gothic lolita stílusúak sztem nagyon szépek:)nemhiszem h Mo-n könnyen hozájutsz hasonlókhoz:( én is imádom a Japán stílusú cuccokat a lolita és a gal nagyon tetszik bár két eltérő stílus:)

2011. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok ilyeneket találtam még

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni:)

2011. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. veszel egy burdát, és varrsz. maga a lolita alapruha nem nehéz, a díszítés meg ízlés kérdése csak.

2. veszel vaterán az első által linkelt borzasztó utánzatokat, mik nem is felelnek meg a lolita szabályainak.

3. megteheted ugyanezt ebayen is, de ott talán normálisakat is találsz

4. körülnézel etsy-n, bár ez rohadt drága

5. varratsz (egy varrónő szerintem 5-10.000 között megcsinál egyet)

6. rendelsz Japánból, ami szintén rohadt drága.


De amúgy ha mész Japánba, javaslom, vegyél ott. Ott kb. minden 2. boltban kapsz.

2011. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sztem a fentebb linkeltek zömét a kedves eladó éppen egy szexshopból szerezhette, ezek inkább közönségesek és silányak, mint cukik, lolik és minőségiek. xD

HA már Japánba mész, hülye vagy, ha innen viszel oda ruhát. xD Inkább vedd meg ott, sokkal klasszabb lesz és eredetibb. De ha már mindenáron itt akarsz, akkor inkább varass. A minőségieket Japánból rendelik és alsó hangon 50 ezer a leggaggyibb is kb, szóval inkább varrasd vagy ott vedd meg, itt úgyse nagyon fogod kihasználni, mert max egy conon nem röhögnek körbe. :D

2011. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Black Ichigo egy lolita ruhákat-és kiegészítőket-árusító bolt,és teaház Magyarországon!Érdemes benézni,a ruhák olcsók!Én 19.500Ft-ér találtam a legdrágábbat és vannak napok mikor kedvezményt adnak.1062 Aradi utca 42-es szám alatt található.Nézz be,megéri!

További információ(nyitvatartás,stb.): [link]

2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!