Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha olyan fajta leggingsem...

Ha olyan fajta leggingsem van, ami kb. úgy néz ki felvéve, mint egy vékonyabb nadrág, akkor ahhoz jól nézhet ki egy rövidebb top is?

Figyelt kérdés
Nem vág be és nem simul "oda" teljesen, nem feszül annyira passzosan, tehát itt-ott lazább, de jó rám, ez a legkisebb méret és úgy néz ki rajtam, mintha egy vékony nadrág lenne és nem pedig cicanadrág.
2011. júl. 21. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, akkor is gáz...könyörgöm véssétek már be a buksitokba, hogy a leggings az cicanadrág, NEM nadrág, és soha nem is lesz az.
2011. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
képet nem tudsz mutatni rola felvéve lehetőleg a toppal?
2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam még hozzá egy olyan toppot is, ami még nem ért le teljesen a nacihoz, csak majdnem, de szerintem jól nézett ki vele, nem volt gázos, mert olyan, mintha a leggings egy vékonyka nadrág lenne.
2011. júl. 21. 20:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem h marha szexinek hiszed magad benne, de hidd el, mindenki levágja, hogy az egy nyavadt leggings, és magukban azon fognak röhögni az emberek, hogy nem vettél nadrágot. Ez ilyen.
2011. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 heyheyhey válasza:
67%
szerintem meg nem gáz..ezermillió olyan csajt láttam már aki így hordta és senki nem szólta le őket.:)
2011. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Linkelek 2 képet 2 különböző felsővel + leggings:

[link]



[link]

2011. júl. 21. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

De jézuom, ráadásul még pocakod is van...

Ezek a feszülős cuccok nagyon nem kellenének.

2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

De Jézusom, már az is probléma, ha valakinek nem tök lapos a hasa???


A kérdezőnek: a második képen nem olyan rossz, amikor takarja a nadrág derekát. De az első összeállításban nagyon nem ajánlanám.

2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem az a baj, hogy idiótán néz ki egyesek szerint. Ha neked tetszik, hord, ahogy szeretnéd. A probléma az, hogy ez így neked nem előnyös.:S Mielőtt lehurrognátok, nem vagyok anorexia alkatú:)
2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem probléma, csak mindenki öltözködjön az alakjának/alkatának megfelelően!

Akin van felesleg, van egy kis pocakja, az ne vegyen fel feszülős, haskirakós felsőket, ennyi!

2011. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!