Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a szett? (polyvore)

Tetszik ez a szett? (polyvore)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 21. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

farmershort+magassarkú tabu!

láttam már jobbakat is, semmi extra

de látom kezdő vagy, majd belejössz!

2011. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ahhoz képest, hogy kezdő vagyok és ez az első szettem, elég jól sikerült.. Na ezek rosszak: [link]

[link]

[link]

Az enyém sztem kicsit jobb.


És a farmersort meg a magassarkú abszolút nem tabu, olvass divatblogokat:)

2011. júl. 21. 16:22
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Oké, és ha a divatblogban azt írják, hogy mivel hódít a retard stílus, ezért az sztk keretes szemüveg a menő, attól még nem fog hülyén kinézni? Dehogynem...

Amúgy én hordok farmer shortot magassarkúval, de szerintem egy kislányon elég viccesen áll. 18-20 év fölött már oké.

Amúgy SOSE azzal nyugtasd magad, hogy vannak nálad bénábbak, ugyanis mindenkinél vannak bénábbak. Inkább az adjon motivációt, hogy ennél még lehetne jobb, átlagon felüli, különleges, stb. Sosem mentség, hogy van, akinek kevesebb ízlése van...

2011. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A belinkelteknél sem az ízlést fitogtattam, hanem az elkészítési módot, mert nem éreztem igazságosnak, hogy ennyire ki kell emelni, hogy kezdő vagyok. Mert ahhoz képest igen is jó, persze nem is mondom rá, hogy a legjobbak közé tartozik.
2011. júl. 21. 16:41
 15/16 anonim ***** válasza:
ha a divatblog azt mondja már menő bugyiban szaladgálni, megteszed?
2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A divatblog ilyeneket nem ír, és látom a határt , hogy mi az ami már nagyon nem lenne átlagos. Olyan hülyeség az ilyen, mint pl. a "Ha xy mondja, hogy ugorj ki az ablakon, megteszed?" Hát nyilván nem...
2011. júl. 26. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!