Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van mindenhol leárazás...

Miért van mindenhol leárazás július elején?

Figyelt kérdés
Rengeteg női üzletben, bevásárlóközpontban már most akció van, máskor csak nyár vége felé.
2011. júl. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kevés a vásárló.
2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért van az hogy előző évben júliusban elmentünk egy nagy bevásárlóközpontba medencét venni, mert iszonyatosan nagy meleg lett, és kiröhögtek, miközben mondták hogy készülnek a fűtés szezonra? A válasz egyszerű...az emberek megbolondulnak:D Ennél jobb választ nem tudok adni. Igazából én sem értem!!!! :)
2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert leárazások mindig vannak. karácsony után, tél után, tavasz közepén, január elején..kb minden hónapban,. havonta jönnek új kollekciók és a régieket leárazzák..inkáb örülj neki.. nem mindegy?
2011. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de örülök neki. :D
2011. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a következő szezon kezdetére már fel kell tölteniük a boltot az őszi- téli kollekcióval, és mivel kell a hely már júliusban elkezdik a leárazást, ami augusztus végéig, vagy szeptemberig is eltarthat. Ha elfogytak az akciós ruhák, mehetnek a helyükre az új darabok. Ez már jó pár éve így megy.
2011. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tavaszi kollekciótól szeretnének már megszabadulni.
2011. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!