Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a virágos...

Mi a véleményetek a virágos nadrágokról csajok?

Figyelt kérdés
Egyszínű felsővel..
2011. júl. 6. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon tetszenek.

Amúgy is nagyon tetszik minden, ami virágos, fodros, pöttyös, színes.

Úgyhogy szerintem viseld nyugodtan.

2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Virágos trapéznadrág nagyon csúnya. Ülepes nadrág, szerintem jól néz ki [link] Cicanadrág szintén tetszik: [link] Meg kell találni azt ami jól néz ki:)
2011. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Butikban dolgozom, és őszintén szólva eléggé nem jön be.. Viszont van, akinek még jól is áll. Magamon nem tudnám elképzelni.
2011. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal. Nekem tetszik:)
2011. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez volt ma a téma a fiúkkal. Ők is elcsodálkoztak, hogy hova lett a nők stílusérzéke? Cigányos csicsás nadrág, térdig lógó telesz*rt gatya? Na ne... A másodiknak nem hiszem el hogy azok a ritka ocsmány nadrágok tetszenek. 1-2 minta egy ruhadarabon oké, de rengeteg virág vagy bármi más az már túl sok és nem szép. Ezért is mondják sokszor ezekre hogy cigányos, mert náluk szokás ilyen csicsás dolgokat viselni. Ez ronda, ennyi.
2011. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én épp ma vettem egy virágmintás,ülepes nadrágot(pont olyat amilyet a második belinkelt) és egy szintén virágmintás miniszoknyát. Nekem nagyon tetszenek,de kizárólag egy színű felsővel.Nagyon nőies tud lenni,ha tudja valaki viselni. :)
2011. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek 19.46-tal. Szerintem is cigányos, de viszont ha valaki tudja hordani őket, akkor bánja a fene. Csak ne lássam meg, mert taccs...
2011. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Igen, azt elfelejtettem írni, hogy csakis egyszínű, hozzá illő felsővel néz ki jól. Akinek tetszik hordja, akinek nem az nem és kész:)

2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a mostani virágmintás divat. Annyira el találta a stílusomat hogy ha lejár ez a divat szerintem én akkor is virágosat fogok hordani:D a bemásol cicagatya nagyon tetszik:)
2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!