Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lábujjközös papucs - kérdés?

Lábujjközös papucs - kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ne nevessetek ki, de nem tudom: lábujjközös papucsot vettem és a lábujjak közti pántszakaszon van egy rövid, átlátszó műanyag. Ezt le kell venni, vagy maradjon rajta? Elég merev, kicsit kényelmetlen is. Séta közben kicsit nézelődtem leszegett fejjel :=), volt akinek volt ilyen műanyagdarabka a pánton és volt, akinek nem.
2011. júl. 6. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az amiatt van odatéve hogy ne vágja el a lábujj közti hártyát.

Valóban megoldhatták volna másképp is, de ez van.

Ugyan srác vagyok de foglalkoztat minden ami kicsit is furcsa megoldással bír, és innen tudom h a női szandálok papucsok mind ilyenek szinte.

2011. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor marad :=)
2011. júl. 6. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb papucs ilyen, ahogy leirta az első. Attól függ h van-e rajta, h mire használható leginkább. Ha sima strandpapucs, v strandba is felvehető, ahoz legtöbbször van, mer abban jobban csúszkál a láb.
2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!