Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik túlsúlyosak nyáron hogy...

Akik túlsúlyosak nyáron hogy tudnak szoknyát felvenni?

Figyelt kérdés
Mivel összeér a combom nyáron melegbe nem tudok szoknyát felvenni csak halásznacit hordok.De másokon látok szoknyát.Megírnátok mit tesztek,hogy nem dörzsölődik ki a combotok?Hogy én is tudjak szoknyát hordani végre?:-(
2011. júl. 6. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
tudom hogy hülyének fogsz nézni, de nem lefogyni kéne, vagyis megoldani a fő problémát, amiért nem tudsz szoknyát felvenni, és nem azon gondolkozni hogy kéne eltusolni a problémádat?
2011. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kéne csak nem tudok.....
2011. júl. 6. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
hintőport próbáld ki
2011. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ~Katze~ ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy a szoknya alá veszel egy térdig érő leggingset. :) Vékony, szóval nem lesz tőle húú de meleged, nem dörzsölődik ki a lábad és szerintem szépen mutat szoknyával. :)

A fogyásra pedig azt tudom javasolni, hogy este 6 után semmiképp ne egyél és iktass be tornát is. Ha nem megy, először csak ne egyél este 6 után és amikor majd látod, hogy elkezdtél fogyni, az ad egy lökést és a tornába is belefoghatsz. ;) A lényeg az akaraterő. :)


dsboxing: Ez nem probléma eltusolás. Ebben az esetben a fő probléma megoldása nem egyik napról a másikra megy, hogy a kérdező azt mondhassa, "nah holnapra más le is vagyok fogyva és majd akkor felveszem a szoknyát"...


20/L

2011. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. júl. 6. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyu tanácsota még régen (bár nekem nem ér össze a combom- már -) hogy testápolt szokott oda rakni..vmi zsírosat ami nem ivódik be könnyen a bőrbe..és akkor csúszik a combod nem dörzsölődik:) és nem kell a cicanaci se:D
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szemerey ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm izzadásgátló dezodorral( golyós vagy stift? nem tudom) kenegeti be ott is. Egész nap elvan vele, pedig elég vaskos lábai vannak.
2012. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!