Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék cigánylányos...

Hogyan lehetnék cigánylányos kinézetű?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
remélem ez a kérdés nem komoly... ha cigány akarsz lenni... hát csináld...
2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú virágos szoknya, papucs, karika fülbevaló, kiengedett haj/konty, párduscminta


Sok sikerült a bulihoz :D

2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hosszú szoknya, kendő a csípődre, papucs. fekete hosszú haj, befonhatod, de ki ie engedheted. barna bőr, piros rúzs, sok fejete smink a szemen, naagy aranygyűrűk, vastag aranynyaklánc, óriási karikafülbevaló, valami a szoknyától színben teljese elütő ing betűrve. a kendő legyen ilyen csörgős. aztán meg zsámózsá, accalari bombára fel! :D jó szórakozást.
2011. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%

A magyarok azok nem lopnak,nem csalnak,nem ölnek? Tiszta szégyenek..Nem a bőrszíntől lesz egy ember rossz vagy jó.

Tudom hogy nem erre vagy kíváncsi csak bosszantó!

Engem ez bánt mivel félig roma vagyok illetve magyar. A roma része a családomnak is tisztességes. Ugyanúgy dolgoznak keményen.Rendes munkájuk van. Igaz nálunk nincsenek ezek a régi szokások, és öltözködni is úgy öltözködnek mint a magyarok.

2011. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nézd meg mit csinál a maradék 99%, és megtudod hogy mért írunk ilyeneket...
2011. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hát a fiúk nem tudom hogy tudnak cigányosan kinézni de én lány vagyok és voltam egy ahsonló buliban és nagyon jó volt csak aztán néztek mikor egyedül sétáltam haza xd..
2011. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ne akarj. Amúgy rengeteget menj szolizni fesd ki élénkpirosra a szádat,kócold össze a hajadat (kicsit göndörítsd is be) hord több tonna aranyat :)
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Húúúúú... vegyél olcsó púdert a rossmann-ban, a legsötétebb színben, ha nincs lyuka füleden, akkor klipszet tegyél fel(csiptethetős fülbevaló)azt is szeretik a kisebbségiek, lábujközöttes papucs(lehető legolcsóbb) valami gagyi színű(neonzöld, neonsárga) színű ruha. sminknek használj kék színű szemhéjpúdert. száz forintosban kapható műkörmöt ragasztass fel valakivel, és festesd ki pirosra! lábujjra lábujjműköröm, kifestéssel. meg szerezz egy hosszú fekete parókát:D
2011. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Fú,de tudtam,hogy a mikis cigány párti uriemberünkben is van 1-2 vonóval...
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!