Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat a fenék...

Miért lett divat a fenék alatt hordott gatya? Sztem undorító.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, gusztustalan.
2011. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
azt nem tudom miért lett divat,de szerintem is undorító
2011. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem is gusztustalan :S remelem hamar elfelejtik hogy letezik
2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a divat folyamatosan változik és ismétlődik. és ami van, azt kell szeretni. amúgy a letolt gatya az amerikai börtönökben kezdődött, a homoszexuálisok tolták le a gatyájukat, hogy mutassák a s.eggüket, így reklámozva férfitársiknak, hogy szabad a bemenet.
2011. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, és én még nem láttam olyat, akin jól állt volna, nekem olyan hatást kelt, mintha az illető besz@rt volna:-D
2011. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz.Szerencsére csak idióta tiniken láttam,felnőtt embereken még nem!
2011. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is undorító, én sem értem. Még csak nem is áll jól senkinek.
2011. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az milyen? én nem tudom látszik hogy öreg vagyok már 24
2011. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem divat, az idióta 16-17 évesek hordják így (meg azok az idősebbek, akik leragadtak ezen a szinten), akik valamiért azt hiszik, hogy ettől majd nagyon lazának és menőnek fognak tűnni. Az, hogy mindenki rajtuk röhög az utcán, aki idősebb és hogy anyu se véletlenül mondja, hogy kisfiam húzd már fel rendesen azt a nadrágot meg sem fordul a fejükben. De nem baj, mert kinővik úgyis. :)
2011. júl. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez az amerikai börtönös "szexre állok készen" dolgot hagyjuk már....

a börtönökben nem kaptál övet a nadrághoz csak kaptál egy narancssárga cuccot, ha jó rád jó, ha nem, így jártál, lógott rajtad...ezek a keményfiúk az utcán így jelezték, hogy börtönviselt úriemberek.

talán miért kapcsolódik össze a rap, a bűnözés, a börtön lés ez a viselet?

egyébként meg szerintem nem jó ez a bőgatya dolog, inkább ülepes csőszárú gatya.

2012. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!