Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki a pöttyös a...

Nagyon ciki a pöttyös a csíkossal?

Figyelt kérdés
Tegnap kérdeztem anyukámat, hogy milyen lenne, ha pöttyöset hordanék csíkossal, és anyukám azt mondta, hogy az túl ciki, de nekem tetszik... Akkor most ki az ízlésfcamos? De nem olyan válaszokat várok, hogy ,,te vagy'', hanem valami értelmeset!
2011. júl. 4. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem megy össze! Egyszerre túl sok, ha valami ékszert is teszel magadra, olyan leszel, mint egy feldíszített karácsonyfa. Maradj a pöttyös-sima, sima-csíkos változatnál. :)
2011. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj ne!Ez most nem divat kérdése,együtt nagyon zavaró a szemnek.
2011. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont, minta anyukámat hallanám, de azért köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, maradok a feketénél. :)
2011. júl. 4. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg most nagyon divatos, de szerintem meglehetősen idétlen. Ha valakinek ultrajó érzéke van ehhez, akkor talán jól össze tudja passzítani őket, de én inkább nem próbálkozok vele:)
2011. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem annyira kacifántos akkor nem gáz. végül is a divattervezők is azt mondják hogy azt hord ami szerinted jól néz ki.
2011. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!