Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit rontok el? (képpel)

Mit rontok el? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Ha úgy mint a képen felveszek egy bővebb pólót, egy rövid shortal, rajtam a póló annyira "zsák" hatásosan áll. Vajon miért, mit rontok el? Nem vagyok előről deszka, szóval nem ezért:)


2011. jún. 26. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
awh*.* amugy szerintem a szabása miatt lehet. mert ez a képen inkább hosszú mint bő és akkor a 'felesleget' feltűri oszt jóvan, neked viszont gondolom hogy nagy méretű a pólód és ezért mindenhol nagy, nem csak hosszában.
2011. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet és látom tetszik a kép :D
2011. jún. 26. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem pl rövid a törzsem, és széles vagyok(szóval, van olyan hogy széles a csípő, de nekem az egész felsőtestem, így értsd) és így nem állnak jól nekem az ilyen, hosszú pólók
2011. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony igaza van az 1.-nek. Vannak felsők, amik DIREKT bővebb és hosszabb szabásúak, de azok is valamilyen szinten az alakhoz igazodnak. Nem ugyanaz hogy felveszel egy 2 számmal nagyobb pólót.
2011. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!