Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az az "aroma" amitől...

Mi az az "aroma" amitől mindig olyan jó illat van a szolikban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi ez az illat és hol tudnék venni ugyanilyen illatu termékeket kérőjel(testápoló,tusfürdő
2011. jún. 25. 21:25
 2/8 A kérdező kommentje:
d
2011. jún. 25. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az UV szagra gondolsz.:)

Sok szoliban már kifejezetten próbálják semlegesíteni ezt az illatot, de nekem is tetszik.:)

2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
énis imádom:D meg szerintem még a krémek is rátesznek...igazábol onnan gondolom mert anyu vett kakóvajas jar mosogatoszert és mosogatás után olyan illata volt a kezemnek mint a szoliba:))
2011. jún. 27. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom, milyen illat van a szoliban. de ha a kakaóvajas mosogatószernek olyan illata van, akkor ajánlom, hogy vegyél gyógyszertárban kakaóvajtömböt! pár száz ft egy nagy tömb, egy-két évig elég szokott lenni nekem, napozáshoz használom mindenféle más kence helyett!
2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösziiii:)
2011. jún. 27. 16:38
 7/8 A kérdező kommentje:
és h kérjem majd?:D
2011. jún. 27. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, lehet, már elkéstem :) ritkán járok ide... csak simán kérj kakaóvajat! ;) ha még aktuális!
2011. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!