Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kínaiban vettem egy cipőt,...

A kínaiban vettem egy cipőt, de nem akarom ezt mondani a barátnőimnek. Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem szoktam soha a kínaiban vásárolni, és kicsit cikinek érzem hogy most ott vettem egy cipőt... Jó jó tudom, hogy a márkás boltok cipői is Kínából vannak, de azért azt hogy "kínaiból van" egy kicsit gáz nekem mondani. Azért ott vettem mert egy nagyon szép cipő volt amit már ezer éve akarok (virágmintás) és magassarkú és mivel tök jól néz ki a barátnőim tuti meg fogják kérdezni ha látják rajtam, hogy hol vettem... Ilyenkor miket lehet mondani?? (Ruhánál lehetne azt h "anyum vette nekem" na de cipőnél? azt fel kell próbálni...)
2011. jún. 23. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 17/L vagyok. előre is köszi a válaszokat
2011. jún. 23. 15:21
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Még ilyen elkényeztetett libát, mint Te...!
2011. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mond azt hogy rendelted netről.

Egyébként meg nem ciki kínaiból venni,ott is ki lehet fogni jó dolgokat,mint te pl. ezt a cipőt.

2011. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
hülye liba!
2011. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki,hogy a kínaiban vettél egy imádni való cipőt.Ha valami megtetszik nem lehet ott hagyni.Inkább örülj neki,hogy ilyen ügyes voltál,nem került sokba ez a csúcs szerzemény,és te pont kifogtad.Simán henceghetnél vele,hogy mit találtál,HOL..és mennyiért.Különben meg szerintem a "barátnőid" is megvették volna.Biztos vagyok benne.Mitől tartasz egyébként?Majd megszólnak emiatt vagy mi?Milyen barátnőid vannak?Ezen gondolkodj el inkább,ne azon,hogy hol veszel cipőt.Gondolom azt hiszik,hogy a butikos ruciaik Párizsból érkeznek,nem pedig a Thai tengerpartról,vagy a kínai piacról..
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megértelek..(: Mond azt hogy egyik rokonodtól kaptad mert nagyon megtetszett és neked adta.ennyi.:D
2011. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy a kínaiban.

Most ezen mi titkolnivaló van? Nem gáz. Megdícsérik, mert jól néz ki. Elmondod h hol vetted, és már fujjolnak? Akkor talán normális emberekkel barátkozz, ne ilyen felszínes, agyilag 11éves libákkal.

Semmi ciki nincs benne. Ennél még a boltmániás, elkényeztetett 15 éves ismerősöm is tovább jutott már, kérdezte hol vettem a felsőm, mondtam, h turiban. Továbbra is tetszik neki. Csaknem olyan bugyuták a barátnőid, nem?

2011. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Úristen. Ha a barátaid ezért kiröhögnek, milyen barátok azok? Már meg ne haragudj.

Én az én barátnőmmel mentem el a kínaiba cipőt venni, igaz neki, de szerintem smemi ciki nicns benne.

Mondd meg nekik oszt ha nem tetszik nem kell nézni-.-

Amúgy ha nagyon nem akarod elmondni nekik akkor mondd, hogy netről rendelted, vagy rokontól kaptad.

2011. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem bármelyik cipőboltot mondhatod, ahol sokféle márkát árulnak, persze ne a Humanicot és a Deichmannt mert az bukó... Pl. Alfio Raldoban vagy bármelyik kis mezei cipőboltban vetted (nézz ki egyet :))

Ha pesti vagy akkor extra könnyű dolgod van, pl. a Blahánál van több is Pl. Al Bundy az Erzsébet körúton a Terranova mellett vagy a Rákóczi úton van egy örökké végkiárusító cipőbolt meg annak a közelében is van... ezek ilyen NO NAME butikok, olcsó árakkal.


Amúgy én megértem, én imádok turizni, de vannak olyan emberek akiknek nem vallom be. Mert így is felsőbbrendűnek érzik magukat, hátha még tudnák...


Ja és nem 17 vagyok, hanem 26 éves, még az én korosztályomban is megvan ez a hol vetted? jujj csak turiban? Fúj! mentalitás.

2011. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

15:24 15:33 Nem vagyok elkényesztetett és hülye sem, nem értem, hogy ennyi alapján miért ítélkeztek...

17:40 Sajnos nem pesti vagyok, de köszi :)

2011. jún. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!