Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Röviden hogy jellemeznétek a...

Röviden hogy jellemeznétek a glamrock stílust?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Avril Lavigne
2011. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát Avril Lavigne pont nem glamrock :D

[link] Itt jól le van írva. De ha megnézed pl Adam Lambert-öt ,az öltözködése gyakran tükrözi ezt a stílust. :)

2011. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igényes rocker stílus. Sok fekete és fémes színek, csillogás, ápolt haj, fém kiegészítők.
2011. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát sok smink, feszes, csillogo, ruhák, beállitott haj.

[link] Szoval nem az az átlagrocker bakancs-fekete együtteses polo összeállitás, hanem feltünöbb, szinesebb. De ha fiu valaki, és igy néz ki akkor Magyarországon tuti beszolnak neki egy párszor.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: te hogy merted a Guns N' Rosest berakni a glam rock kategóriába??? Kb egymilliárdszor elmondták, hogy nem bírják se a punk rockot, sem a glam rockot, és a Poisont is utálják (akiknek glam rock stílusuk van)
2011. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
2. vagyok. Kis tévedés van szerintem. A glam rock közel sem egyenlő a rock más műfajaival. És ha megnézitek ,a többség ebben a műfajban homoszexuális vagy biszexuális férfi. Sajátossága ,hogy erősen sminkelik magukat, rengeteg csillámmal, a ruházat pedig feltűnő, sokszor szokatlan anyagokból,fémmel. A dalaik pedig a szexről és a drogokról szólnak leginkább.
2011. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát elég furcsa, h utálják a glamrockot. Mivel zenében még ahhoz álltak legközelebb. Egy csomo dolgot a Mötley Crüe-töl vettek át, akik meg ugye az egyik legnagyobb glamrock banda. Az meg, hogy miket mondtak... Eleve részeg, bedrogozott emberek voltak, nem igazán lehet hinni a szavuknak. Másnap már arra sem emlékeztek, hol voltak elözö este. Az együttesen belül is széthuzások voltak, Slash meg Axl konkrétan utálták egymást. A legtöbb banda, akiknek dolguk volt velük, mind azt mondták, h Axl egy pattogos, nyafogos, hangember. A SAJÁT bandája ezt mondta rola. Az egyetlen zenész akitöl azt hallottam, birja Axl-t az Sebastian Bach, akivel irtak is együtt számot, és aki érdekes modon megint csak glamrock zenész, még ha egy picit keményebb is, mint a Poison vonal. De még ha tényleg nem is tartják magukat glamrock zenésznek, szivták, mert mindenki ugy könyvelte el öket, és olyan elöadokkal lépnek fel. Itt meg ugyis csak az öltözködésröl volt szo, az meg a régi idökben tökéletesen passzolt a glamrockhoz.

[link]

Azért irtam mult idöben,mert a régi,klasszikus GNR-rol beszélek,az uj projektek inkább a no comment kategoria részemröl. Ja, és bár lehet, h nem ez jön le abbol amit irtam, de imádom a GNR-t.

2011. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja ezt a 11:09-esnek irtam, aki kérdezte, hogy mertem iderakni a GNr-t.
2011. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
glamrock=csillogó rocker...bőrruci, szegecsek...de minden full nőiesen tálalva...ezáltal magassaarku cipő...ami ugyancsak lehet szegecses ;) kb így jellemezném...
2011. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
a Guns and Roses-os csávónak üzenem h NEM GLAM ROCK SOHA NEM IS VOLT AZ
2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!