Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kopnak el olyan gyorsan...

Yuda kérdése:

Miért kopnak el olyan gyorsan a cipőim belülről, a belső sarokrésznél?

Figyelt kérdés

Kb. fél év alatt kikopik, kiszakad a cipőm belülről, ott a sarok résznél és azon gondolkodom, talán nem megfelelő az a típusú anyag. Tudjátok, belülre olyan szövet, vagy műszálféle anyag van és a használatól kikopik, azután tönkreteszi a zoknikat is, kilyukadnak.

A cipőket egyébként tudnám még használni, mert a többi része bírná, de nem gondolnám, cipészhez kell vinni, mert egész belső részt kellene kicserélni szerintem.

Ugyanígy járok normál utcai cipővel és sportcipővel is.

Másik problémám, hogy a talprésze a betét alatt olyan barázdás és egy használat során átüt a cipőtalpon és nyomja a lábam.

Tényleg fél évre készülnek a cipők, vagy nem a megfelelő anyagút vásárolom, vagy más a tapasztalatotok?


2011. jún. 21. 09:40
 1/7 bix ***** válasza:
amióta rendesen bekötöm a cipőimet ilyen gondjaim nincsenek:)
2011. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Nem bántásból írom, de nem vagy véletlenül lúdtalpas, vagy csámpás?
2011. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lábaddal van a gáz nem a cipőkkel. Én kifelé koptatok, de nem vészes. Keress fel egy ortopéd szakorvost, és ő majd felír neked talpbetétet vagy cipőt, esetleg gyógytornát, vagy mi kell.
2011. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kikopik,mondjuk nekem lúdtalpam van,szóval gondolom ezért...+szerintem nem is kötöm be rendesen meg kötöm ki...
2011. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem bántani akarlak, de a fenn említett lábproblémák + túlsúly okoznak ilyet.
2011. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az 1. válaszolóval értek egyet....mikor normálisan megkötöttem a cipőimet, akkor nem volt ilyen gondom ezzel....azonban mikor jött a nagy divat, h nem lehet kívül masnira kötve, akkor azóta nekem is ilyen....sztem ettől van
2011. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor meg van a ludas- valóban nem szoktam bekötni a cipőm és lehet a minimális mozgástól kidörzsölődik- szeretem lazán hagyni. :)

Nem vagyok amúgy sem lúdtalpas, sem túlsúlyos :)

Köszi az egybecsengő infókat!

2011. jún. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!