Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varrattam egy kezeslábas...

Varrattam egy kezeslábas pizsamát. Te kinevetnél, ha meglátnád?

Figyelt kérdés
A pizsama a lábánál ráadásul zárt is és hátul gombos. Csak pár ismerősnek mertem megmutatni, de kollégiumban lakom és ősztől, vagy téltől ott is szeretném majd használni.
2011. jún. 18. 19:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem az az érzésem, hogy kamu a kérdés.

Nevetnék, ha meglátnám, de nem gúnyolódásból, csak jópofának tartanám.

2011. jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Te nem vagy százas, én még meg is vernélek!
2011. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
szobatársnőmnek is van szamaras xD
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
01:18: Nem kamu, a képen tényleg én vagyok.
2011. jún. 19. 20:06
 15/27 anonim ***** válasza:
haver.. ha fázik a patkód akkor sima pizsama és max felhúzol egy zoknit. de ez neharagudj de elég gáz.
2011. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

mintha egy maci jelmez lenne:)

mindenesetre koliba ne hord:D

2011. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 habibi ***** válasza:
100%

hány éves vagy?:)

emberek között inkább ne hord, csak ha egyedül vagy.

2011. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy ha jól érzem benne magam, tényleg semmi zavar nélkül, akkor nem foglalkozom mások véleményével. Ha bármilyen más pizsamát vennél fel, abba is ugyanúgy bele tudnának kötni, mert "rossz helyen van a minta" vagy bármi más hülyeség.

Viszont. Én személy szerint ebben nagyon kellemetlenül érezném magam. Egészen máshogy képzeltem el, amikor még csak a kérdést láttam.

Amikor varrattad, akkor kellett volna olyanra tervezni, hogy most ne kelljen ezt a kérdést feltenned.

Ettől függetlenül ha te szereted, kényelmes, jobban alszol ebben, mint egy egyszerű pizsiben, akkor kit érdekel más véleménye. Majd megszokják. :)

Elvégre úgysem ebben fogsz aludni egész évben. :)

2011. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez a szín nem jó és így kicsit gáz. Ha valami szép szinű lenne és mintás akkor szerintem sokkal jobban nézni ki
2011. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rosszindulatú,de biztosan nem bírnám ki nevetés nélkül,elég viccesen néz ki:D

Én ugyan nem b*sztatnálak,mert soha nem szoktam ilyet csinálni senkivel,de szerintem mástól kapnál belőle eleget,úgyhogy inkább ne hord koliba.

2011. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!