Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni amolyan...

Hol lehet venni amolyan stréber szemüveget sima "ablak" üveggel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 17:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én meg azt utálom, hogy az emberek a leghülyébb divathullámot is úgy követik, mint a pincsikutyák!

Amit tegnap leugattak és kiröhögtek, mert "úristen, de ciki, hogy nézhet így ki egy ember", azt holnap mutogatják, mert "én vagyok a menő, de azt is letagadom, hogy tegnap még leszóltam". Na, én EZT utálom!

2011. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
retrock deluxe
2011. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem fair dolog leszólni mást/más izlését.. csak szimplán tetszik ez a stílus amihez hozzátartozik a szemüveg.. én is bele tudnék kötni abba ami neked tetszik.. de nem teszem.. és ez egy olyan oldal ahol megkérdezhetem azt ami érdekel.. ha te csak azért vagy itt hogy beleköss a másikba és az idejét rabold akkor inkáb keress más oldalt.. szerintem elég undorító dlog úgy itélni hogy gőzöd sincs hogy ki vagyok.. hadd döntsem el én hogy mit akarok felvenni. mellesleg a kérdés az volt hogy hol lehet kapni..
2011. jún. 21. 21:33
 14/16 anonim ***** válasza:

minden bjou brigette-ben lehet venni.

amőúgy én is utálom ezt a divatot.minden tucatlány/fiú ezt hordja mostmár.Pedig azelőtt leszólták,és csak mert vmelyik nagymenőnek is olyanja lett(az meg gondolom azt hazudta,hogy direkt ő akart ilyet) azóta most minden tizenéves p!csának ilyen kell.

2011. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amúgy nekem alapból kéne ilyen szemüveg :)
2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senkimégisvalaki válasza:
Én ebayen vettem geek szemüveget 2-300 forintért :)
2016. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!