Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek min kell változtat...

Szerintetek min kell változtatnia?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályban aki nem talállya meg a stilusát szerintetek min kell változtatnia? [link]
2011. jún. 18. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
az a fiú, az te vagy kedves kérdező :D am nem tudom. :D keress fel egy stylistot :D
2011. jún. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd szójj ha megtalájta!
2011. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát.. először is keressen fel egy fordrászt, mert ez a frufrus haj nagyon kisfiús. :)
2011. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a helyesírási kéziszótárt! Ott minden fontos infot megtalálsz,ami elindít a változás útján! :)
2011. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 nem én vok.
2011. jún. 18. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:

DE te vagy,egyébként.

Ha pedig nem,akkor igazán örülhet az "osztálytársad" ,hogy a tudta nélkül közzéteszed az adatlapját.

Utolsó voltam.

2011. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az, igen, tudjuk, nem kell bizonygatnod :)

A legelső dolog, amin változtatnod kell, a HAJAD! :) nem muszáj valami extrém frizurát vágatnod, elég ha elmész egy fodrászhoz és majd ő biztos ad tanácsot! :)

Amúgymeg szerintem a szemöldöködön is lehetne igazítani, ha alul kicsit ki lenne szedve, biztos másabb karaktere lenne az arcodnak:)) de ezt inkább bízd kozmetikusra! :)

amúgymeeg.. ami az összhatást illeti szerintem olyan 13-14-15nek nézel ki, és a stílusod is kb. az ennyi évesekhez illik..:) persze nem mondom hogy most mindenáron idősebbnek akarj kinézni, távol álljék tőlem, de azért megpróbálhatnál más ruhákat is ha vásárolni mész.. példál menyj a H&M férfi részlegére, ott fogj meg egy kék bársony farmergatyót, egy szürke trikót aminek az egyik oldalán a mellrésznél egy kis zseb van, egy vastag sálat, egy szemüveget, meg egy kalapot, és próbáld meg.. ha nem érzed magad jól ilyen dolgokban, kisérletezz mással.. és találd meg azt ami igazán hozzád illik! :) persze ez csak tanács, remélem segítettem..:)

2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. irány a kozmetikus pattanásokat kezeli

2.irány a fodrás vágasd rovidre nem kell fufru használj zselét/vakszot

3.irány Árkád===> New yorker van egy kis pénzed akkor ott mindent megtalálsz.


4. ahogy elnézem ezt az izét legyél kicsit felvállalósabb és igenis vállald fel h az te vagy^^

2011. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!