Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a test?

Szerintetek milyen ez a test?

Figyelt kérdés

Oszinte valaszokat varok szerintetek mi jo es min kene valtoztassak?

17/L

(bocs az ekezetekert,nincs ekezetem)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 17. 20:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

18:40:Normális vagy?Semmi baj nincs vele,tökéletes alakja van,a fiúk tuti így is szeretni fogják,úgy ahogy van,nem akarnak neki szilikonmellet.....

Én örülnék neki ha így néznék ki,lehet lepontozni,de semmi baj nincs vele...

2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
selejt?Istenem,küldjél már egy képet magadaról....
2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
HajjIstenem de utáálom, mikor ilyen képekkel illusztrált kérdéseket tesznek fel.-.-" Mit szeretnél hallani? Azt, hogy csinos vagy, szép a testalkatod, a testformád sőt a bőröd is? Mert ez igaznak ugyan igaz, de ezt te is nagyon jól tudod. Máskülönben miért"pózolgatnál" ott pld a 2. képen? Nem hiszem, hogy csúnyának tartod magad. Tudod én olyannyira szégyenlem a testemet, hogy inkább megfúlok 50 fokba, de akkor sem veszek fel bikinit. Azt kérdezed mit változtass, semmit. Te is nagyon jól tudod, most idejöttél kérkedni, /önbizalmat növelni, hogy megmutasd magad nekünk. Ezzel nincs is semmi baj, csak tudod, mi(azt hiszem elég sokan vagyunk) akiknek sosem lesz ilyen teste/tesalkata(genetika) azoknak igencsak megfájdítod a szívét. Az álszerénység, a magamutogatás, pedig kifejezetten útálatos tulajdonság. Menj és örülj annak, hoyg te ilyen szép vagy, és légy szíves ne fájdítsd mások szívét...
2011. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó alakod van,szép,feszes,és a bőröd is gyönyörű barna:)
2011. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdezőt kritizáló válaszoló!

Miért, ha megdícsérik az új karkötődet, hajadat stb. neked nem esik jól? Lehet hogy a kérdező is tudja milyen az alakja, de jól esik az embernek a dícséret. Nem tudom ezért miért kell letolni másokat. És nekem se lesz soha ilyen alakom, de attól még nem kell össze-vissza szidni.

És amúgy meg lehet, hogy te másban vagy jobb, mint ő. Senki sem egyforma nem kell féltékenynek lenni. :)

kérdezőnek: csinos vagy, semmit ne változtass. :)

2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%
Szép hasad van nagyon, tetszel. :) Nekem a nagymell nem lényeg, a tiéd is tetszene. :)
2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
65%

bakker, cerkafelállító hatású tested van*o*

14/f

2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
15%
mingyá kicapom rád. De am a melled tényleg elég gyengusz.
2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!